New Posts New Posts RSS Feed - Bol u rebrima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u rebrima

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u rebrima
    Posted: 25 Svibanj 2010 at 13:27
Nakon malo preforsiranja s aktivnostima i nošenja stvarno prepreviše vrecica iz ducana pojavila mi se iznenada probadajuca bol na lijevoj strani rebara.

Jel netko možda imao slicnih problema i što još pomaže osim nekog gela koji hladi (Deep Relief npr.)?
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2010 at 23:30
mene je znalo probadati/boliti ispod rebara (ne dolje ispod nego unutra ispod prema utrobi) kad bi radila puno crobnog + ubijala trbušne, sljedeci dan bi me znalo ful boliti, ne kao upala mišica nego baš tako probadajuce... e sad jel i ti osjecaš bol kao što i ja ili nekako drugacije...
jel ti bol otežava disanje, tj. u pola udaha zraka te probode?
jesi probala popiti andol ili voltaren?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 09:35
E vidiš, ti si to puno bolje opisala nego ja.

Boli najviše onaj najdonji dio/kost rebra i ide ispod.
Da, baš tako kak si rekla, ide više prema trbuhu i baš sam dva dana prije raspalila žestoki crobni + ubijala trbušne, a kad udahnem ponekad, ne svaki put, me probode.



Nisam pila tablete protiv bolova, inace nastojim otrpit dok mogu da ih ne pijem previše, al ak nastavi, morat cu.

Ne kužim zašto se to događa

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 13:37
ja se više e smijem niti žaliti na bilo kakvu bol jer svi oko mene pocnu vikati da pretjerujem s treninzima i da smirim crve u guzici jer cu sa 40 god biti nepokretna
ja ne poduzimam ništa kad me ošine ta bol u rebrima, traje 2 dana pa se smanji, ali sam primijetila da mi pomaže istezanje trbušnih, pa probaj i ti! vjerojatno ne istegnemo dobro te mišice nakon vježbanja pa onda pate, iako moram priznati da nije kao klasicna bol upale mišica...

ne trebam ti pisati da smanjiš treninge i napore u vezi trbušnih kad nisamu sebe ne slušam
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 14:10
Originally posted by Blia Blia wrote:

ja se više e smijem niti žaliti na bilo kakvu bol jer svi oko mene pocnu vikati da pretjerujem s treninzima i da smirim crve u guzici
ne trebam ti pisati da smanjiš treninge i napore u vezi trbušnih kad nisamu sebe ne slušam


Potpuno te razumijem

Kad me vide da se spremam na trening, samo urlaju: "ZAR OPET?!!!!"

I tako svaki put nešto novo otkrijem (ili kako moja okolina kaže "izmislim")a ovi oko mene šize...

E, da, a najviše vole reci I told you so u situacijama kao što je ova sada trenutno

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 16:37
he he, i kod mene ista okolina!
jel te popustila bol malo?
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 19:51
Hej

E, vidiš ti peha, pocelo bolit sve jace jer nisam od pocetka mirovala kako treba
Anyways, hvala na pitanju. Nice of you to ask


A taman sam trebala sutra ic na more, al me strah naglog kocenja u vožnji i naprezanja kad me trga pa da si ne napravim još vecu glupost - necu ic

Ma sad sam skužila bar šta mi je - nisam navikla na nagib na pokretnoj traci a ja se išla zafrkavat s tim nagibom, pa dižem, pa spuštam i na onako dignuto ubrzala ko manijak, a to sam prvi put pokušala i zeznula se, valjda sam prenapregnula i istegnula trbušne


Isto imam crve u guzici , i to neke podivljale izgleda jer bi ja sad išla plesat il nešto slicno, al me bol podsjeti da ne ide trenutno....a strpljivost mi nije jaca strana

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 23:22
strpljivost... što je to strpljivost???
nagib na traci te satrao, ha? sve za lijepu guzu, he he he
poslat cu ti ja malo mora u boci, HP Expressom kažu da more lijeci sve, pa možda i tebi pomogne
ili lijepo vozi polako pa bez naglog kocenja, pa se bucni u more...p.s. gdje ideš na more? ako ideš put Zadra svrati na kavu, ili još bolje - na shake
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2010 at 23:36
Originally posted by Blia Blia wrote:

ja se više e smijem niti žaliti na bilo kakvu bol jer svi oko mene pocnu vikati da pretjerujem s treninzima i da smirim crve u guzici jer cu sa 40 god biti nepokretna  


Uh, poznato mi je to.... Mama, mama.... Pa kad ona ne uspije, onda me odvede kod dr da me on opere!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 10:52
Originally posted by Blia Blia wrote:

strpljivost... što je to strpljivost???
nagib na traci te satrao, ha? sve za lijepu guzu, he he he
poslat cu ti ja malo mora u boci, HP Expressom kažu da more lijeci sve, pa možda i tebi pomogne
ili lijepo vozi polako pa bez naglog kocenja, pa se bucni u more...p.s. gdje ideš na more? ako ideš put Zadra svrati na kavu, ili još bolje - na shake



Hehe

Pošalji, pošalji More mi uvijek dobro dođe, to mi je u krvi, na kraju krajeva, ipak sam napola iz Dalmacije

Ipak sam odustala, triba je bit put na dva dana, nije mi se dalo mrcvarit po cesti po ovoj vrucini , a inace idem uvik na isto misto - put Graca doli kod Makarske


Imat cu na umu next time ovaj shake

Thanks na invite


Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 11:09
Kate ja sam te vec jednom pozvala i opet cu
ps: Blia i ja samo frendice iz rl, tako da bi te skupa ugostile
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 13:27
Originally posted by Theia Theia wrote:


Originally posted by Blia Blia wrote:

ja se više e smijem niti žaliti na bilo kakvu bol jer svi oko mene pocnu vikati da pretjerujem s treninzima i da smirim crve u guzici jer cu sa 40 god biti nepokretna  
Uh, poznato mi je to.... Mama, mama.... Pa kad ona ne uspije, onda me odvede kod dr da me on opere!


ooo, pa tebe su i do doktora dovukli...ja se još ne dam, to bi znacilo da priznajem poraz nadam se da se sada necu ureci pa završiti na kirurgiji sutra




Originally posted by Kate Kate wrote:


Imat cu na umu next time ovaj shake

Thanks na invite



Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Kate ja sam te vec jednom pozvala i opet cu
ps: Blia i ja samo frendice iz rl, tako da bi te skupa ugostile



eto, kod mene na dorucak na neki ludi shake, pa se idemo baciti u more i loviti ribice koje cemo onda kod caksi baciti na gradele, a za veceru cemo bajame sa pijace i Pilos iz Lidla ha ha ha...pa onda na ples da potrošimo kalorije
a sljedeci dan nas Kate vodi u svoj rodni kraj u Dalmaciji (kako sam nas ja lijepo pozvala kod Kate, baš sam pristojna )

Edited by Blia
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2010 at 21:36
Originally posted by Blia Blia wrote:


Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Kate ja sam te vec jednom pozvala i opet cu
ps: Blia i ja samo frendice iz rl, tako da bi te skupa ugostile



eto, kod mene na dorucak na neki ludi shake, pa se idemo baciti u more i loviti ribice koje cemo onda kod caksi baciti na gradele, a za veceru cemo bajame sa pijace i Pilos iz Lidla ha ha ha...pa onda na ples da potrošimo kalorije
a sljedeci dan nas Kate vodi u svoj rodni kraj u Dalmaciji (kako sam nas ja lijepo pozvala kod Kate, baš sam pristojna )




Ma cure moje, pa to se podrazumijeva

Nakon ovog FIT provoda po Zadru, idemo malo južnije pa cemo lipo sve ponovit

A onda opet malo sjevernije pa cemo udrit po kontinentalnim zdravim specijalitetima i šetnje uz 4 rijeke , ja sam vam (Chaxy vec zna ) na relaciji Karlovac-Gradac tako da ce u mene bit dvostruka fešta

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 14:27
mogle bi napraviti tour de Croatia, pa kupiti fitovce kroz gradove...pa gdje završimo

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2010 at 14:56
Originally posted by Blia Blia wrote:

mogle bi napraviti tour de Croatia, pa kupiti fitovce kroz gradove...pa gdje završimo






hehe, dobra ideja, od Prevlake do Dunava

Ili da ovog ljeta organiziramo FIT BROD pa tura po Jadranu, ipak je lito



Back to Top
Olinelooo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2016
Location: uk
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Olinelooo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2016 at 13:43
sljedeci dan bi me znalo ful boliti, ne kao upala mišica nego baš tako probadajuce... e sad jel i ti osjecaš bol kao što i ja ili nekako drugacije... 
jel ti bol otežava disanje, tj. u pola udaha zraka te probode????
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.