New Posts New Posts RSS Feed - Jeftiniji suplementi - p&#ššš;nuda
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jeftiniji suplementi - p&#ššš;nuda

 Post Reply Post Reply
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Jeftiniji suplementi - p&#ššš;nuda
    Posted: 24 Svibanj 2010 at 00:18

 Ako ovo krsi pravila molim da se obrise...

u sloveniji postoje dva online ducana http://www.flexshop.si/http://www.prosport.net/ gdje mozete po vrlo jeftinim cijenama kupiti suplemente. primjerice, kupio sam 2x optimum nutrition š00% whey gold standard 2,35kg za 80€ (cca 580kn, znaci po kanti 290kn), dok taj isti u zg-u kosta jedna kanta 570kn.
u prosportu placate postarinu 9€, dok je u flexshopu (koji je mrvicu skuplji) postarina besplatna za posiljke skuplje od 50€. do š000kn se ne placa carina! ono sto je bitno prilikom narudzbe da se u opasku napise da je mjesto isporuke ''POšTA BREŽICE 8250''.
ono sto jos mozete kod flexshopa traziti je i povrat poreza, sto morate isto napisati u opaski (meni tip nije poslao, iako sam mu to napisao u opasci, nego mi je drugi dan faksirao). ali to vam nije bitno traziti osim ako u iducih godinu (ili dvije) ne mislite ici u ljubljanu po novce. prosport ne daje povrat poreza.

e sad, moja ponuda je, za one koji zele ustedjeti novce na suplementima, a ne mogu otici po paket u sloveniju, da u dogovoru ja odem po posiljku u brezice i dostavim na vrata. cijena dostave za zagreb je š00kn/paketu (vrijednost paketa max š000kn).
moguce je da dostavim i malo dalje, ali onda cijena dostave po dogovoru.
kako bi se zastitio od laznih narucioca, radit cu po iducem principu:
š. nakon sto se cujemo i vi narucite paket, dolazim k vama po novce (obavezno cash euri (plus š00kn za mene), jer ce vas oderati u proviziji) i dajem vam osobnu kartu da si prepisete podatke, kopirate kaj zelite, ako treba i putovnicu dam na kopiranje. ;)
2. odlazim po paket
3. dostavljam vam paket na kucni prag.

e sad, za ljude koji zive npr. u karlovcu, procedura je iduca... prvo ja posaljem kopiju osobne, putovnice, vozacke, zdravstvene,... :) a vi meni na ziro racun uplatite š0% vrijednosti paketa + cijenu dostave. nakon toga odem po paket i dostavljam na kucni prag.

za mjesta dalja od š00km od zagreba ne dostavljam... sorry...


ak ste zainteresirani, javite se na PM

 

Edited by GajbaPive
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 06:30
 
uh, sad sam se sjetio...
kad narucujete, narudzba mora biti na ime osobe koja podize paket. e sada, moram prosiriti opcije...
š. dodjem kod vas ili se nadjemo u gradu pa se zaletimo u internet caffe (ja placam internet caffe ) i zajedno obavimo narudzbu (da budem š00% siguran da je upisano mjesto posiljke brezice, a ne da meni dodje doma paket i platim carinu i pdv i postarinu)
2. vi si narucite i nakon 2-3 dana, dodjem po vas i vozim vas u brezice i vracam doma.
3. ako niste iz zg-a, zalim, ali jedini nacin je da nakon sto narucite posiljku, cijeli iznos posaljete na ziro ili tekuci racun. osim ako niste voljni platiti dupli dolazak k vama po prethodno objasnjenoj proceduri.
vrlo mi je bitno da imam povjerenje u vas, ali i vi u mene, tako da odmah napominjem da je moj broj mobitela na post paidu i moze se provjeriti u imeniku.

i jos jedna napomena... ako ce racun ici na moje ime i uzmete povrat poreza na moje ime, dajem popust na dostavu do 5€ (50% povrata).
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:58
 update:
ne moramo se nalaziti prije nego odem po paket... naime, kod prosporta je moguce platiti kreditnom karticom, tako da vi meni ne morate davati nikakve novce, nego samo dogovoreni iznos dostave.
obzirom da svejedno paket mora biti na moje ime, javite se na PM da vam objasnim kako to mozemo napraviti. naravno, prije posla vam saljem sliku dokumenta po zelji.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.