New Posts New Posts RSS Feed - Help! Povreda vrata ili kralješka!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Help! Povreda vrata ili kralješka!

 Post Reply Post Reply
Author
dominik1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dominik1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Help! Povreda vrata ili kralješka!
    Posted: 23 Svibanj 2010 at 02:02
  Prije 9 dana dogodila mi se nezgoda na fitnesu! Dižuci na benchu maximalnu težinu pri zadnjem dizanju osjetio sam iznenadnu jaku bol u podrucju vrata koja se kao mrežno širila prema zatiljku. Mislio sam da cu se srušiti, ali sam se uskoro pribrao i cak nastavio neke druge manje vježbe! Drugi i slijedecih dana osjecam  povremeno jaku bol od lijeve strane vrata prema zatiljku a najviše u udubini glave.  poglavito kad sjedim! I lijeva strana vrata prema glavi mi je malo nateknuta i napeta!  Lijecnik mi rekao da je bitno da ništa nije slomljeno, vec da je  to blokada mišica zbog istegnuca kralješka i da se moram namakati u toploj vodi, što i cinim. Ali bol ne prestaje! Sada sam vec jako zabrinut! Je li itko od vas imao slican problem te hoce li ova bol i nateknuce s vremenom prestati!? Hvala! 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 07:58
  prestati ce kada prođe bol...ali ja se nebi zadovoljila sa mišljenjem lijecnika opce prakse nego bi potražila mišljenje nekoga strucnijeg.... moraš sam kopati.... inace ce svi dobiti kucnu terapiju sa vodom.....
Back to Top
dominik1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dominik1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 10:06
 Pa to i jest bio strucni lijecnik-fizijatar-kiroprakticar!
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 22:14
cekaj... da li je fizijatar ili je kiroprakticar?
Kiroprakticar ti nije namjestio to odmah? Istegnuti
kralježak? Misliš tetiva istegnuta? To ti je rekao?

topla voda? Hm. Ozljede se cešce lijece hladnim oblozima,
ali ok, ja se stvarno u to puno ne kužim, osim za ovih
par puta kad se meni slicno dogodilo (ali u donjem djelu
leđa)

Ali ja bih tražila još necije mišljenje. No, stvarno
pravog fizijatra ili pravog kiroprakticara.... kao što
dalila kaže, ne dr. opce prakse.

Sretno! Nemoj se zezat s vratom.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.