New Posts New Posts RSS Feed - Estetski zahvati
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Estetski zahvati

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
m2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote m2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2010 at 14:11
ja sam januara uradila op povecanja grudi.jednostavno se ne slazem sa tim sta ti je priroda dala jer nekome da lepotu nekome ne.tako mozemo i reci neko je rrodno mrsavi i izgleda super a jede sta zeli i ne vezba a neko se mora ozbiljno potruditi i paziti stajede da bi imao telo kako zeli.ja takodje jako treniram i pazim vec 4god sta jedem i smrsala sam sa 55kg na 40kg ali sam veoma niska svega š55cm.tako da sam navikla d apriroda nije bila darezljiva prema meni.ali opet s esvi mi trudimo protiv prirode donekle.zasto farbamo kosu,mrsavimo,treniramo,radimo na sebi?ja sam od malena bila protv op i ubedjena da nikada ne bih radila ali sam tako rodjena sa izbacenm grudnom koskom tkz pilecom grudnom kosom koja mi je podizala levu dojk za š.4cm i time cinila asimetriju.sves to bih obukla je bezalo na levu stranu i uzasno izgledalo.prosle god sam naisla na neki forum i pocela o tome citati i odlucila sa muzicem da uradim grudi.naravno nista preterano nisam jer je pre svega bilo zbog koske namenjena op alis am opet htela imatilep oblik i velicinu kada vec idem pod noz.oporavak kao i posle slepog creva kad sam operisala,bono ali izdrzljivo.posle ned dana sam sve sama rdila a posle nepuna 2mes normalno trenirala.nikakvih komplikacija nsiam imala sem da su mi s erudi veoma smanjile!preterano!brushaltere koje sam nosima mes dana posle op i dva sada nema sanse da obucem.ono malo tkiva svog sto sam imala pre op se istopilo sa treninizima pa i e prakticno samo silikon ostao i tako su malena da vise nemam ni osecaj d sam radila.cak me i nervira d ane znam zasta tolika muka i novac a da opet imam problem sa istrcenom koskom i odelom....dok su bile pod otokom su prelepe i taman bile i silikon je prekrivo kosku.ali kada se tkivo otoplo samo silikon ostao koji je veoma mali.u levoj 250cc a u desnoj 300cc ali tih 300cc na mojj visini od svega š55cm i sitnoj gradji 4škg trebalo je mnogo vise ispasti.devojka koja je moje visine a teza sa š5kg stavila je 250cc i mnogo vece ispc.tako da ako bih imala para opet bih otisl uraditi ali ovoga puta zahtevala u levoj gde je koska br vece da bi napokon prekrio kosku.
takodje nisam zadovljna svojim nosom jer mi mnogo kavri nekako je cudan ali to vec ne znam da li bih imala hrabrosti uraditi.sto se tice lipo i zatezanje stomaka i bla bla..to vec nikada ne bih jer je to vec do mene.ako zelim ravan sotmak samo ishrana i treninzi su bitni.
Back to Top
divazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote divazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 17:46
nisam protiv plasticne kirurgije dokle god ona ne pređe u opsesiju i ovisnost. ako se netko želi podvrgnuti nekom zahvatu zbog sebe, onda je to skroz u redu. samo što mi se cini da je danas to uzelo previše maha tj. ljudi plasticnim operacijama pokušavaju steci samopouzdanje, a ono ipak treba doci iz same osobe, a ne iz ordinacije plasticnog kirurga...
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 14:32
podvrgavanjem estetskim zahvatima(u svrhu korekcije svog izgleda),jedno je sigurno rijesit ces se kompleksa,a sad da ces stec samopouzdanje o tome bi se dalo raspravljat.

rijesit se kompleksa preko noci je moguce,al stec samopouzdanje i samopoštvovanje preko noci nije!!!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 16:03
 jos prije š0ak godina o tome se nije toliko ni govorilo i cak se i skrivalo, a danas se to na televiziji prikaze...operacije ka operacije ako su nekom potrebne nek radi, ja znan da vjerojatno nikad necu...ali ima ljudi kojima je to stvarno potrebno,pa nek rade
Back to Top
ZRINKA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRINKA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 17:53
totalno podrzavam. 25. mi je, ok sama sebi izgledam-osim
nogu koje lagano tesam ,ali jednu stvar koju cu sigurno
napraviti u narednih god dana-malo popuniti gornju usnu s
hijaluronskom.trajat ce od 6mj-godine dana, a ako bude
super nastavljam. Ovo vec š0 godina zelim...   a cicice???
nemam ih, ali one mi toliko ne smetaju....
ja to mogu, ja to hoću!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.