New Posts New Posts RSS Feed - Slatkiši - slatko - koliko?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slatkiši - slatko - koliko?

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2010 at 20:34


Uploaded with ImageShack.us



A koju šaumrolu?

Sorry na offtopicu, ali mozda se javi koji slobodan momak koji voli ugodno popunjene ženske osobe sa dobrim kuharskim referencama 
p.s.:datum na slikama nije tocan, nesto mi se fotic posundrao


Edited by buci-buciš
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2011 at 23:31
a joj...palacimke sa nutellom, kremšnite, milka, ili jedmostavno biskvit...al strogo se trudim ne jesti, i ko bi reko, uspijevam...rijetko to jedem, bar za sada dok ne dodem do onog cega zelim
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 00:23
hmmm dakle slatkisi.iako sam ih se poprilicno masu rijesila.i stvarno ih ne jedem cesto pogotovo kasno popodne i uvecer.al bez jednog nemogu iza rucka poist 2-3 rebra cokolade ili neku kockicu kolaca,nema sanse mos me zavezat za stolicu ja cu se opet dokopat toga .al dobro smatram da je to ka ok jer ne koristim nikakvu sportsku spizicu. a opet nemos ni bez cukra.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 13:52
Originally posted by berlava berlava wrote:

hmmm dakle slatkisi.iako sam ih se poprilicno masu rijesila.i stvarno ih ne jedem cesto pogotovo kasno popodne i uvecer.al bez jednog nemogu iza rucka poist 2-3 rebra cokolade ili neku kockicu kolaca,nema sanse mos me zavezat za stolicu ja cu se opet dokopat toga .al dobro smatram da je to ka ok jer ne koristim nikakvu sportsku spizicu. a opet nemos ni bez cukra.

Ako vec ne možeš bez slatkog, riješi to ujutro ili prije/poslije treninga
Back to Top
primarnazz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote primarnazz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 14:11
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:


Uploaded with ImageShack.usA koju šaumrolu?Sorry na offtopicu, ali mozda se javi koji slobodan momak koji voli ugodno popunjene ženske osobe sa dobrim kuharskim referencama  p.s.:datum na slikama nije tocan, nesto mi se fotic posundrao


spremno docekujem domacicu i saumrolne i sve vrste slatkisa
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 20:43
Mislim da ce vam se slatko posle ovoga definitivno smuciti

http://www.youtube.com/watch?v=jtRMjk7giEY

Meni barem jeste...Sve mi se vraca na grlo kad gledam njihove klipove

Elem, ja cak i nemam zelju za slatkisima trenutno jer sam uzasno naduvena u predelu stomaka, secer bi to jos vise pogorsao samo :/
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 22:25
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Mislim da ce vam se slatko posle ovoga definitivno smuciti

http://www.youtube.com/watch?v=jtRMjk7giEY

Meni barem jeste...Sve mi se vraca na grlo kad gledam njihove klipove

Elem, ja cak i nemam zelju za slatkisima trenutno jer sam uzasno naduvena u predelu stomaka, secer bi to jos vise pogorsao samo :/



ajme, gledala sam nekoliko njihovih klipova, ne kužim koji je njihov cilj, 'humor', poanta..
sve bi ih tako istriskala, uzduž i popriko..

al šta je, je, zgadi ti se sve..


ja sam se danas zmazala nutellom, i to pošteno..i mislim da ce mi se sljedecih nekoliko mjeseci okricat želuda na nju
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.