New Posts New Posts RSS Feed - GAIN FAST!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

GAIN FAST!!!

 Post Reply Post Reply
Author
mvladeti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mvladeti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: GAIN FAST!!!
    Posted: 20 Ožujak 2007 at 19:28
Uzeo sam si danas od universala Gain Fast. To je kanta sa prahom od šš57 grama, platio sam je š34 kune.  Unutra ima neka mala mjerica. Zena sto radi u toj trgovini mi rece da bi bilo dobro da to uzimam 2 puta dnevno- sat i pol prije treninga i odmah poslije.
Posto ne znate kolika je to mjerica, ajde ako tko zna da mi kaze koliko ja toga moram staviti u 3 dl mlijeka, soka i neka izrazi u jusnim zlicama. Na kanti pise da je trebam staviti 5 mjerica u jedan mix. Onda bi to potrosio za tjedan dana..to mi nema smisla bas.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 20:34
Imam osjecaj da si dobio hrpu secera kao i sto se prodaje pod 'Mega mass'.

Ako planiras to koristiti drzi se uputa sa kutije. Treba ti pisati koliko grama ide po jednom obroku.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 21:39
To ti je nesto slicno kao mega mass (mr.g ima pravo), i da to se trosi dosta brzo trajat ce ti maksimalno dva tjedna ako uzimas po uputama, a sta se tice mjerica trebalo bi ti pisat na kanti koliko grama sadrzi jedna mjerica, pa si pogledaj jer to varira od proizvoda do proizvoda 
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2007 at 09:44
A joj, samo cu ponoviti Mr G-ja i Iveta... Hrpa secera.
Ne mislis da je malo skupo platiti nesto vise od kile secera sa malo proteina š34 kn?
Kao i svi gaineri, tako i GainFast je upravo to.
A nista, srecom pa nisi kupio enormnu dozu: raspodjeli to kako pise, iako po meni ti je sasvim dovoljno da napravis mix u pola litre sa 5 jusnih zlica i pola popijes oko sat vremena pred trening, a pola odmah nakon.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
mvladeti View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mvladeti Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2007 at 13:57
Hvala ljudi ;-)
je***a, novi sam u ovome pa ne znam. Prije ovoga sam imao whey protein, to sam pio poslije treninga, isto mix sa 2 jusne zlice i 3 dl mlijeka. Sad mi treba nesto jace od toga. Malo sam mrsavije gradje pa mi treba mase.
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2007 at 14:21
Nije to nista strasno, ionako brzo to ode.
Probaj poslije treninga umjesati whey sa glukozom u vodi pa popij, to ti je š00 puta bolji "gainer" od tih secera. I lakse i bolje gradi misice, vjeruj.
A da ne govorimo koliko je zdravije.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 15:51

Originally posted by David David wrote:

Nije to nista strasno, ionako brzo to ode.
Probaj poslije treninga umjesati whey sa glukozom u vodi pa popij, to ti je š00 puta bolji "gainer" od tih secera. I lakse i bolje gradi misice, vjeruj.
A da ne govorimo koliko je zdravije.
 

potpisujem definitivno

Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 19:00
Svi misle da je gener bolji,teska prevara! Gener jeste dobra,ali kada???Gener treba da koriste pocetnici,koji su jako jako ali jako mrsavi,treba im podloga da bi krenuli sa ostalim stvarima!gener se uglavnom koristi na nabacivanju telesne mase!whey je cist protein bez secera,odlican je dodatak ishrani pogotovo posle treninga!posle treninga obavezno sa vodom i dekstrozom a u toku dana sa mlekom!Uglavnom gejneri su veca pakovanja pa se ljudi prevare misle sad ima 5kg ima da se pijeeeeeeeeee...Nije tako,kad se pije gener kako treba odlazi jako brzo,posto su im merice jako velike-tezine odš25 pa do š50g merica!Tako da sam imao neke gejnere koje sam pio kako pise,ne traju mi vise od 2 nedelje a kosta kao whey od 2,27kg!ali zato merica od whey-a je najvise do 35g obicno su tu oko 28,5 ili 29 ili 30g a razlika je u tome sto na tih 30g ima od 23 do 24g cistog proteina,samo zavisi od kvaliteta dali je cista izolat ili je koncentrat ili je mesano,koncentrat-izolat!A na mericu od š25-š50g gejnera imate ako je malo bolji gener kao sto je npr.MASSIVE WHEY GENER-ULTIMATE IMATE 55G PROTEINA A OVO OSTALO SU PROSTI SECERI!Ima genera koji na tu meru imaju i manje proteina 20g!        Nadam se da ce ovo pomoci pocetnicima ,i razjasniti neke stvari!
   

Edited by Nepobedivi
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.