New Posts New Posts RSS Feed - Kaj radim krivo?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kaj radim krivo?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 12:11
  šta stvarno mislite da ce netko tko može istrcati š0 min odraditi dobar HIIT?


Inace, što se vegetarijanstva tice - mnogi izbace meso, ali se zato krkaju tjesteninama, koje su uz to naravno i masne, povrce je uglavnom u nekim bijelim umacima i sl.

A to da ti od 20 kg nije otišla ni kila dolje..... To je naprosto nemoguce, cak i u slucaju da gubiš mast, a dobivaš mišice, 20 kg kad se gubi odlazi i dosta vode, tako da stvarno ne razumijem.

I to trcanje od š0 min..... Zašto tako malo? Pa to ti prakticki nije ni zagrijavanje.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 12:18
Originally posted by Theia Theia wrote:

  šta stvarno mislite da ce netko tko može istrcati š0 min odraditi dobar HIIT?
 


Pa ne mora odmah radit HIIT od š5-20 min, neka pocne sa 7-8 minuta pa ce postepeno i konda napredovat, mislim ono
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 13:11
  Ma vidiš da ni otrcat ne može š0 min.... A kamol i hiit.

Bacam okladu - trebat ce joj ravno 5 min HIIT-a da se ispovraca!
Back to Top
rahatli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rahatli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:03
Koji ste vi biseri, jebomepas:D

Trcim mjesec i nešto dana. Prije toga nikad u životu nisam trcala. Bila sam plivac i nabijanje forme za plivanje meni je bilo drugacije od trcanja. Oke? Oke. U mjesec i nešto dana kontinuiranog trcanja došla sam do (a mislim da piše u uvodnom postu) š5 minuta trcanja i 2 km. To š5 minuta je zadnjih tjedan dana. I dajte prestanite s tim forama "š0 minuta je malo". Znam da je malo, al znam i ponešto o anatomiji i fiziologiji pa nemam nikakvu namjeru pocet trcat ko manijak i ozlijedit koljena i/ili leđa.

A za mudrace koji misle da bum se zbljuvala, kratak info: trenirala sam boks do prije par mjeseci i 45 minuta treninga je bio cisti HIIT. Je, vrtilo mi se, lupalo je srce, u par navrata mi se crnilo pred ocima, al nisam se onesvijestila ni zbljuvala. Ak imam višak kila, ne znaci da sam tuka inertna.
Back to Top
rahatli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rahatli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 14:03
Originally posted by Theia Theia wrote:

<span style="color: rgb(255, 5š, 153);"> 
šta stvarno mislite da ce netko tko može istrcati š0 min odraditi dobar HIIT? </span><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153);">Inace, što se <span style="text-decoration: underline;">vegetarijanstva </span>tice - mnogi izbace meso, ali se zato krkaju tjesteninama, koje su uz to naravno i masne, povrce je uglavnom u nekim bijelim umacima i sl.</span><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153);">A to da ti od 20 kg nije otišla ni kila dolje..... </span><span style="color: rgb(255, 5š, 153);"> To je naprosto nemoguce, cak i u slucaju da gubiš mast, a dobivaš mišice, 20 kg kad se gubi odlazi i dosta <span style="font-weight: bold;">vode</span>, tako da stvarno ne razumijem.</span><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><br style="color: rgb(255, 5š, 153);"><span style="color: rgb(255, 5š, 153);">I to trcanje od š0 min..... Zašto tako malo? Pa to ti prakticki nije ni zagrijavanje. </span>


Vidim da tebe muci procitat kaj ti ljudi napišu. Ja ne jedem ni kruh ni tjesteninu, skoro pa uopce. Jedem povrce i voce, sad kad je toplo sve sirovo.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2010 at 17:39
  rahatli malo si u kurcu,i mnei to nije jasno pa da tako malo jedes koliko kazes i treniras,isle bi kile sigurno dole,bar bi misici otisli ako ne salo jer jednostavno ako unosis manje kalorija gubis kile,e sad kvaka je sta vise masti a manje misica izgubit,iako tebi virujen nije bitno bitno je da kile idu.aj kako je gymgirl rekla napisi cili jelovnik sta kako i kada. 20 kila viska nije malo i po meni 4-6 miseci baren ce ti tribat,a posto ti neidu dole mozda i vise da to skines.sta su ti ta 2 trenera savjetovala,pa valjda nesto oni znaju pa je moralo nesto otic
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.