New Posts New Posts RSS Feed - Vaša iskustva sa BioTech proizvodima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaša iskustva sa BioTech proizvodima

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 15:10
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Ja stvarno ne kontam sto ste vi ovdje svi tako 'puni sebe' i mislite da ste jedino VI upravu ovdje, i da ste upravo VI najpametniji (mislim na nekolicinu vas pametnjakovica iz prethodnih postova)...

Btw, svejedno cu vam javit rezultate.... xD


Decko, procitaj 30-40 knjiga o bb i ishrani, prelistaj sve forume na podrucju ex-yu i neke strane, pa dođi i reci da se netko pravi pametan i da smo puni sebe.

Kad to sve riješiš, shvatit ceš da nitko ovdje ne govori gluposti.

šta si ti mislio da ce te netko ovdje gladit po guzi i da ce ti netko tepat?

Ove osobe koje "se prave pametne" imaju nekoliko godina iskustva u bb-u, i bio bi red da se ne ponašaš bahato.

Ovo je samo realna slika, nemoj se odma naljutit.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 16:34
A ti si procitao 30-40 knjiga? Mogu li znati naslove i autore?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 16:59
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

A ti si procitao 30-40 knjiga? Mogu li znati naslove i autore?


Ne možeš

Pocni sa Arnoldovom enciklopedijom modernog bodybuildinga i  Delavierovom strength training anatomy u kojima je objašnjeno ono osnovno o bb treninzima i anatomijom, što se tice prehrane forum.teretana.net cijeli podforum prehrana.Za pocetak dovoljno.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 17:10
LoL

Ne mozes nekome preporucivati da procita 30-40 knjiga, a ti si procitao samo dvije (ili znas za samo dvije)...

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Ja stvarno ne kontam sto ste vi ovdje svi tako 'puni sebe' i mislite da ste jedino VI upravu ovdje, i da ste upravo VI najpametniji (mislim na nekolicinu vas pametnjakovica iz prethodnih postova)...

Btw, svejedno cu vam javit rezultate.... xD
Decko, procitaj 30-40 knjiga o bb i ishrani, prelistaj sve forume na podrucju ex-yu i neke strane, pa dođi i reci da se netko pravi pametan i da smo puni sebe.Kad to sve riješiš, shvatit ceš da nitko ovdje ne govori gluposti.šta si ti mislio da ce te netko ovdje gladit po guzi i da ce ti netko tepat?Ove osobe koje "se prave pametne" imaju nekoliko godina iskustva u bb-u, i bio bi red da se ne ponašaš bahato.Ovo je samo realna slika, nemoj se odma naljutit.


odma

I da, dok ja budem prelistavao knjige o bb, ti bi mogao prelistati koju o pravopisu...

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 17:18
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

LoL

Ne mozes nekome preporucivati da procita 30-40 knjiga, a ti si procitao samo dvije (ili znas za samo dvije)...

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Ja stvarno ne kontam sto ste vi ovdje svi tako 'puni sebe' i mislite da ste jedino VI upravu ovdje, i da ste upravo VI najpametniji (mislim na nekolicinu vas pametnjakovica iz prethodnih postova)...

Btw, svejedno cu vam javit rezultate.... xD
Decko, procitaj 30-40 knjiga o bb i ishrani, prelistaj sve forume na podrucju ex-yu i neke strane, pa dođi i reci da se netko pravi pametan i da smo puni sebe.Kad to sve riješiš, shvatit ceš da nitko ovdje ne govori gluposti.šta si ti mislio da ce te netko ovdje gladit po guzi i da ce ti netko tepat?Ove osobe koje "se prave pametne" imaju nekoliko godina iskustva u bb-u, i bio bi red da se ne ponašaš bahato.Ovo je samo realna slika, nemoj se odma naljutit.


odma

I da, dok ja budem prelistavao knjige o bb, ti bi mogao prelistati koju o pravopisu...



Preporucio sam ti te dvije, to je osnova od koje je ok krenut, a kasnije citaj šta te volja.

Nemam potrebe prelistavat ništa od pravopisa, ovo je forum i nema potrebe da pišem sve kao u zadacnici.

I btw, nemam se ja vremena s tobom natezat oko nekih banalnih stvari.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 17:20
Onda se ne prosipaj bezze ovdje... Od tih 30-40 knjiga,koje meni preporucujes, i koje si ti navodno procitao, daj mi š5 autora i naslova ja cu ti aplaudirati...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 17:40
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Onda se ne prosipaj bezze ovdje... Od tih 30-40 knjiga,koje meni preporucujes, i koje si ti navodno procitao, daj mi š5 autora i naslova ja cu ti aplaudirati...


Hmm, ja se prosipam?

Ti si uletio na forum bahato i bezobrazno, sa spikom vi se pravite pametni, e pa je sam ti fino rekao da malo pripaziš s pisanjem jer ce te inace ekipa još više bombardirat.

Još jednom ti kažem, nemam se vremena, a i iskreno, neda mi se s tobom natezat oko nekih stvari.

Odi fino na pirates bay ili nešto slicno i skidaj šta te volja, citaj i informiraj se, pa onda kad nešto pametno procitaš dođi i reci da je moguce dobit 6 kg mišica od 4 kg wheya, mislim, glupost kakve nema.

pozz

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 17:43
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Onda se ne prosipaj bezze ovdje... Od tih 30-40 knjiga,koje meni preporucujes, i koje si ti navodno procitao, daj mi š5 autora i naslova ja cu ti aplaudirati...
Ti si uletio na forum bahato i bezobrazno,


Bahato i bezobrazno je bilo moje raspitivanje za bioTech proizvodjaca? Nakon tog jednostavnog pitanja takvi kao ti su napravili od muhe slona...

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 19:02

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Onda se ne prosipaj bezze ovdje... Od tih 30-40 knjiga,koje meni preporucujes, i koje si ti navodno procitao, daj mi š5 autora i naslova ja cu ti aplaudirati...
Ti si uletio na forum bahato i bezobrazno,


Bahato i bezobrazno je bilo moje raspitivanje za bioTech proizvodjaca? Nakon tog jednostavnog pitanja takvi kao ti su napravili od muhe slona...

 

Kao i ti od mojeg ozbiljnog pitanja za efekt i mjerenje

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 20:15
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Onda se ne prosipaj bezze ovdje... Od tih 30-40 knjiga,koje meni preporucujes, i koje si ti navodno procitao, daj mi š5 autora i naslova ja cu ti aplaudirati...
Ti si uletio na forum bahato i bezobrazno,


Bahato i bezobrazno je bilo moje raspitivanje za bioTech proizvodjaca? Nakon tog jednostavnog pitanja takvi kao ti su napravili od muhe slona...



Dobro znaš što je bahato bilo kod tebe

Nije stvar u BioTechu.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 22:42
@Boy_š9
Meni ovo nikako nije jasno, pokušamo ti nešto reci i dobijemo odmaH po ušima. Pa ako ni za šta drugo, dobijemo za pravopis. Poanta je, da smo ti svi pokušali reci da ni na koji nacin ne možeš utvrditi djelovanje proteina, jer je toliko puno faktora u igri, da je nemoguce reci što je sam whey napravio.
Tako da, bez ljutnje, i bez svađe molim.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 23:59
Uh, djecko je pun entuzijazma i misli da je whey vrh, do
duse mozda mu je to prvi suplement pa zato, ne osudjute ga
i ja sam, kad sam prvi put dao 200kn za svoj prvi kg whey-
a, mislio sam da cu narasti za mjesec dana.
Jedino sto je djecko malo drzak, misli da je prepametan, pa
ne zeli da cuje savjete iskusnijih...
a ak nece da poslusa thorna, vec je izgubljen slucaj...
da je malo pregledo forum i procito samo djelic thornovih
postova, ne bi bio vak bahat, al eto, sta je tu je...
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 11:07
Od frendova sam dobio pozitivne recenzije jedino za BioTech-ov Creatine... i zato sam ga uzeo... ostali proizvodi su im pali kvalitetom pa ih je bolje izbjegavat... ako se može i ako financije dopuštaju!?

Dobivanje neke silne mišicne mase od samog wheya je ravno vjerovanju djeda Božicnjaka ... ja sam uspio zadnjih mjesec dana dobit kilu na težini... neprimjetno i nije vrijedno spomena ali to više pripisujem redivitom treniranju i kvalitetnijoj i uravnoteženijoj ishrani a ne whey-u.

Naravno da i whey u svemu tome ima svoju ulogu ali ga ne treba možda i neopravdano glorificirat i pripisivat mu neke misticne moci kad je "rast" mišicne mase u pitanju... kvalitetan i redovit trening + kvalitetni izbalansirani obroci su zakon !

Edited by Psyho
Who dares wins!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.