New Posts New Posts RSS Feed - ..nejde dolje..
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

..nejde dolje..

 Post Reply Post Reply
Author
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ..nejde dolje..
    Posted: 30 Travanj 2010 at 19:55
 ..ovako..kad sam došla na forum imala sam 67 kg..i pocela sam se zdravo hranit i sve iskinula sam na 62 kg..ali nakon 2 mjeseca istegnula sam neke ligamente i popucalo mi nešto pa sam dobila langetu..i prestala sam trenirat košarku jer sad ima još mjesec i pol do kraja sezone pa cu se upisatna pocetku školske godine..u mjesec dana došla sam opet na 67 i sad sam skinula dvije kile al težina mi se nece mijenjat..vec mjesec dana isto 65...kako da kile idu još dolje a stim da nesmijem previše trcat i to jer mi je doktor zabranio...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2010 at 20:19
A što smiješ raditi?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 11:22
 ...pa nesmijem se previše naprezat..hodam ja sad i sve al doktor mi je rekao da trcanje ostavim na neko vrijeme...
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 11:35
Pa što smiješ raditi?
Strong is the new skinny.
Back to Top
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 08:53
 ...pa pocela sam ic na terapije...sad hodam al nesmijem trcat i previše se naprezat...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 09:18
Originally posted by karategirl karategirl wrote:

 ...pa pocela sam ic na terapije...sad hodam al nesmijem trcat i previše se naprezat...


Pa onda pricekaj kad budeš mogla sve normalno radit.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 10:43

 u mjesec dana 5 kila si dobila? ccccccc

ajde ti nama napiši kako si jela prije te ozljede, kako si jela nakon, znaci u tih mjesec dana i kako sad jedeš..

Moguce da si sad previše srozala te kalorije pa ti se metabolizam zato malo usporio i stagniraš..a s obzirom da se malo kreceš usporio se još i više od toga..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
karategirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karategirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 17:53
 ...pa prije ozljede sam se normalno hranila...za dorucak pahuljice(žitarice),rucak malo mesa krumpira i tako..a za veceru bi si neku salaticu napravila i još bi tjekom dana voca pojela..a onda kad sam se ozljedila sam samo ležala i nisam se kretala a 2 tjedna nisam ni u školu išla..pa sam jela samo slatkiše i pizzu i tako..i sad sam se pocela kretat i sve al kilogrami nejdu dolje..hodam ja sad i sve...samo boli pa malo slabije a i treninga sam se ostavila...prehranu sam vratila staru al mi je vec mjesec dana kilaža ista...sad neznam šta da promijenim,,
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 19:58
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.