New Posts New Posts RSS Feed - It is simple
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

It is simple

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 13:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Isto tako, vidiš recimo Davore, razlika u ukusima....ti si rekao negdje da voliš kad su cure mekane  Eto super, zašto ne! Ja recimo obožavam vidit utreniranu, definiranu curu sa jacim rukama i ramenima, ravnim i kamenim trbuhom itd...da sad ne nabrajam, slike mi sve govore...uglavnom da se vidi da radi ko konj i da se ne raspadne ako joj neko stavi malo težu vrecicu u ruku :)



Cek cek.. ko kaze ako netko ima mekane ruke da ce joj biti problem nositi malo tezu vrecicu?? Mislim da oni ljudi koji nejdu u teretanu i rade fizikaliju (a ne vidi im se nijedan misic) imaju malo vise snage od nas koji radimo stalno jedne te iste pokrete u teretani.. Mozda nemaju snagu za podignut uteg na nacin na koji ga mi dizemo, ali imaju znatno vecu snagu za primjenit u svakodnevnom zivotu, a nit paze na prehranu nit ista..

Moja cura ima plocice, 50kg i š68 i priroda joj je podarila takvu gradju.. Nit razmislja sto jede, nit ju briga sto jede jer kaze da je to sasvim nevazno.. Ja nastojim reci da bi mi  trebali jesti samo onoliko koliko nam je potrebno, ali stvarno potrebno, a ne npr. svaka tri sata "trpat" se hranom.. hrana je samo pogonsko gorivo, a ljudima treba jako malo hrane da bi mogli obavljati dnevno sve sto im treba..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 15:11

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Cek cek.. ko kaze ako netko ima mekane ruke da ce joj biti problem nositi malo tezu vrecicu??

  

Nesporazum, nisam to ni mislila povezat sa mekanim rukama :) Mislim da se kuži šta sam htjela rec sa svim tim...

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Moja cura ima plocice, 50kg i š68 i priroda joj je podarila takvu gradju..

Blago njoj, meni nije  Da nije ni njoj možda bi ona danas bila na mom mjestu

I da dodam tu..iskljucih se pa se sjetih :)) što se tice naših boljih polovica...i moj decko je "podaren od prirode"  i sa svojim metabolizmom i bf-om na minimumu bi slobodno mogao trenirat š-2x tjedno i jest što mu padne pod ruku jer je to i prije radio...ali ne, on trenira svaki dan i pazi na prehranu - zašto? Jer je rob svog tijela, jer je mazohist? Hehe...al ionako nas malo ljudi razumije pa se ni ne trudimo više objašnjavat..i zato.......se ja sad iskljucujem iz ove rasprave jer možemo unedogled, a meni se neda više  Neka svatko radi što ga cini sretnim. Tocka.

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 15:47
 Gym g u zadnje vrijeme baš ima potrebu opravdavati se  
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 16:03
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

što se tice naših boljih polovica...i moj decko je "podaren od prirode"  




Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2010 at 00:09
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Gym g u zadnje vrijeme baš ima potrebu opravdavati se  


Baš....zemzo jedan, nikako da se opametim..to ti je valjda višak slobodnog vremena


Originally posted by Deni Deni wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

što se tice naših boljih polovica...i moj decko je "podaren od prirode"  


Znala sam da ce bar jedan reagirat na ovo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.