New Posts New Posts RSS Feed - Listovi - pomoc !!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Listovi - pomoc !!!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 13:33
nema pomoci....isti problem imam
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 23:06
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

nema pomoci....isti problem imam

Mislim da ima pomoci, samo se puno više trebaš napatit nego za neke druge mišice
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 09:13
Originally posted by Furai Furai wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

nema pomoci....isti problem imam
Mislim da ima pomoci, samo se puno više trebaš napatit nego za neke druge mišice


ma kakvi...imala sam puno faza u životu i listovi su uvijek bili jaki..naravno da bi smanjenjem kilograma se i oni smanjili ali nikad oni nece izgledati onako izduženo i vretenasto..imam jake i zglobove..ma cijele noge su mi jace..takve sam konstitucije

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 10:56
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

nema pomoci....isti problem imam
Mislim da ima pomoci, samo se puno više trebaš napatit nego za neke druge mišice


ma kakvi...imala sam puno faza u životu i listovi su uvijek bili jaki..naravno da bi smanjenjem kilograma se i oni smanjili ali nikad oni nece izgledati onako izduženo i vretenasto..imam jake i zglobove..ma cijele noge su mi jace..takve sam konstitucije


A to vec da, ja sam mislio na povecanje mišicne mase
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 10:41
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

nema pomoci....isti problem imam
Mislim da ima pomoci, samo se puno više trebaš napatit nego za neke druge mišice


ma kakvi...imala sam puno faza u životu i listovi su uvijek bili jaki..naravno da bi smanjenjem kilograma se i oni smanjili ali nikad oni nece izgledati onako izduženo i vretenasto..imam jake i zglobove..ma cijele noge su mi jace..takve sam konstitucije



I što fali, meni je pre dobro kad cura ima jake listove.. kad ja vec nemam jeli
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 23:58
  Ja imam prirodno jake noge- i kod mene i kod brace su noge daleko najjaci dio tijela...
I kad sam bio najmrsaviji, noge su mi bile kao odvaljene od brda... Ocito genetske predispozicije.
Ali ipak ne zanemarujem ih nikada- pogotovo cucnjeve forsiram, jer su kvadricepsi najbolji potrosaci energije+ drze koljena u pravilnom polozaju.
A za listove je meni odlicna vjezba propinjanje na prste sa opterecenjem+ preskakanje uzeta.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2010 at 23:33

 ja ono podizanje na listove nevolin,ona sprava mi uvik razdere ledja,pa radin na leg pressu to. je i da leggpress masina nije nesto.neka stara verzija ovako izgleda,al ok sta je tu je  

link

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 22:07
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja ono podizanje na listove nevolin,ona sprava mi uvik razdere ledja,pa radin na leg pressu to. je i da leggpress masina nije nesto.neka stara verzija ovako izgleda,al ok sta je tu je  

link



Ja volim podizanje za listove
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.