New Posts New Posts RSS Feed - Zapecena piletina sa tikvicama (R)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zapecena piletina sa tikvicama (R)

 Post Reply Post Reply
Author
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zapecena piletina sa tikvicama (R)
    Posted: 13 Travanj 2010 at 16:50
  • pileca ili pureca prsa
  • tikvice
  • maslinovo ulje
  • sol, papar
  • malomasni jogurt
  • zacinsko bilje po vlastitom izboru


Pilece odreske i tikvice isjecene na uzdužne fete zaciniti solju i paprom po ukusu. Na gril (ili obicnoj) tavi i žlici maslinovog ulja popržiti pilece odreske, a nakon njih i tikvice. U vatrostalnu (ili tepsiju) slagati red tikvica, pa red piletine (dok ima, nebitno što je na vrhu). U jogurt umješati zacinsko bilje (po želji- bosiljak, vlasac, peršin, ali i zacine chilli, curry, ma što god volite i imate doma    ) , preliti preko piletine i zapeci u vrucoj pecnici cca 20tak min ili dok se ne zapece.

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 16:54
Odlican recept za one koji su na definiciji!
Piletinu obožavam, bilo koje kombinacije s piletinom su mi MMmmmm...
Piletina bez UH - samo daj takve recepte..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2010 at 16:57
Sad cu ja, polako Moja riznica je neiscrpna
Fora je u zacinima, jednom s jednima, drugi put sa drugima i uvijek je drugaciji okus, nema monotonije. Toplo preporucam!
Strong is the new skinny.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 23:35
eee chaxy ja danas naprvio ovo jelo i imam pitanjce...ja sam na 500g piletine stavio 2 deci jogurta i nakon 20 minuta u pecnici kad sam izvadio van jogurt je bio zapecen ali je bilo dosta vodenasto koda su tikvice pustile svu vodu ili od jogurta, nekužim da li je to normalno i dosta je kiselkasto??

vjerujem da sam u necem pogriješio, ali sam napravio kako piše gore
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 09:09
hmmm tikvice ne bi trebale pustiti vodi jer su predpecene na tavici.
i ja sam otpr. koristila te omjere, stavila sam tekuci jogurt i dosta zacinskog bilja. i meni je bilo kiselkasto, ali to sam i ocekivala zbog jogurta.
ako ti ne paše ta kiselost, možeš iduci put (ako ga bude ) posoliti i popapriti i umak od jogurta, ili probaj staviti manje jogurta, znaci samo lipo premazati odreske i tikvice, a ne baš da plivaju u umaku
Strong is the new skinny.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 13:30
hmm pa jesam prvo sam ih malo bacio na tavu kako piše, a cuj dobro meni nikad prvi puta novo jelu neuspije drugi put ce biti bolje, a kiselkastost mi nesmeta dapace volim takvo samo kužim da sam trebao staviti manje jogurta, ali opet nekužim kako je bilo toliko vode
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 14:25
nemam blage, meni nije
možda stvarno neke vodenaste tikvice
ili vodenasti jogurt
ili ti je ciketina u pms-u pa zadržava vodu

offtopic laprdam
Strong is the new skinny.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 14:28
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

ili ti je ciketina u pms-u pa zadržava vodu




Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.