New Posts New Posts RSS Feed - pomoc - mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc - mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 20:46
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by TopForm TopForm wrote:

 
e da ,jos nesto...dali netko ima neku knjigu u pdf-u da je voljan postat link...zanima me sve o misicima i utjecaju treninga i prehrane njih,cuo sam za muscle confusion iako neznam sta je to...pa ako ima neko da je na hrv puno hvala


neku knjigu u pdf-u?

imam.. njih jedno 300 sigurno

alit u koju tražiš, nemam


ajde molim te ako ti nije tesko postat mi link od neke za koju mislis da bi me mogla zanimat,nesto o misicima....u zadnji mjesec dana sam tako nabrijan za vjezbe i bez problema se drzim jelovnika,pa s knjigom cu bar vremena izgubit(manje vremena za frizider)a i nesto cu naucit...plz
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 20:58
Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  e da ,jos nesto...dali netko ima neku knjigu u pdf-u da je voljan postat link...zanima me sve o misicima i utjecaju treninga i prehrane njih,cuo sam za muscle confusion iako neznam sta je to...pa ako ima neko da je na hrv puno hvala


teško da ceš naci nešto što vrijedi procitat a da je na hrvatskom, ako znaš engleski ima gro knjiga koje su ok.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 21:29
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  e da ,jos nesto...dali netko ima neku knjigu u pdf-u da je voljan postat link...zanima me sve o misicima i utjecaju treninga i prehrane njih,cuo sam za muscle confusion iako neznam sta je to...pa ako ima neko da je na hrv puno hvala


teško da ceš naci nešto što vrijedi procitat a da je na hrvatskom, ako znaš engleski ima gro knjiga koje su ok.


imam neke knjige i na eng i njem ali dosta se namucim da bi procito...raspitat cu se na forumu teretane.net pa ako nadem na hrv postam ovdje..mozda nekom pomogne..svejedno puno hvala soner
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 21:40
Originally posted by TopForm TopForm wrote:


Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by TopForm TopForm wrote:

 
e da ,jos nesto...dali netko ima neku knjigu u pdf-u da je voljan postat link...zanima me sve o misicima i utjecaju treninga i prehrane njih,cuo sam za muscle confusion iako neznam sta je to...pa ako ima neko <span style="font-weight: bold;">da je na hrv</span> puno hvala
teško da ceš naci nešto što vrijedi procitat a da je na hrvatskom, ako znaš engleski ima gro knjiga koje su ok.
imam neke knjige i na eng i njem ali dosta se namucim da bi procito...raspitat cu se na forumu teretane.net pa ako nadem na hrv postam ovdje..mozda nekom pomogne..svejedno puno hvala soner


Da, imaš tamo topic o knjigama a bilo ih je i par na hrvatskom i srpskom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 13:55
  sto se tice knjiga nema ih bas na hrv ili srpskom,ali sam naso jednu na eng i poceo citat....sto se tice gubljenja mase do sad sam izgubio 4 i pol kila,pola kile u zadnjem tjednu ...bile neke feste ...ali idem naprijed.....ima netko mozda link za online kalkulator za izracunavanje postotka masnog tkiva kako bi mogo pratit napredak.hvala
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 17:01
Originally posted by TopForm TopForm wrote:

  sto se tice knjiga nema ih bas na hrv ili srpskom,ali sam naso jednu na eng i poceo citat....sto se tice gubljenja mase do sad sam izgubio 4 i pol kila,pola kile u zadnjem tjednu ...bile neke feste ...ali idem naprijed.....ima netko mozda link za online kalkulator za izracunavanje postotka masnog tkiva kako bi mogo pratit napredak.hvala

Evo imaš ovdje, samo u racunici trebaš dijelit kilograme sa 2,2, a centimetre sa 2,54 pa uvrstit u racunicu  
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 22:56
evo samo da se javim,bio sam bolestan tjedan dana...jaka
prehlada..dobio š kilu ...od sutra krecemo
naprijed..za to vrijeme napravio sam si nesto ko iron
gym...zavario par sipki i mogu rec zadovoljan sam
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.