New Posts New Posts RSS Feed - Suplementi!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Suplementi!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 21:16
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

a hebate led vec sam 7 kg dymatizea popio...nista prelazim na mvp

btw: thorn jel valja sta  mvp ?

 

 

Ništa cudno, nisi jedini, hrpa ljudi je uvjerena da je dymatize no.š 

MVP je cist ok, okus, topivost i to. Povoljan je i bar su napravili analizu u hrvatskoj i potvrdili svoju deklaraciju. I ovi iz engleske imaju napravljenu analizu.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 21:26
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

a hebate led vec sam 7 kg dymatizea popio...nista prelazim na mvp

btw: thorn jel valja sta  mvp ?

 

 

Ni±ta cudno, nisi jedini, hrpa ljudi je uvjerena da je dymatize no.š 

MVP je cist ok, okus, topivost i to. Povoljan je i bar su napravili analizu u hrvatskoj i potvrdili svoju deklaraciju. I ovi iz engleske imaju napravljenu analizu.

 

hvala

prelazim na mvp

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 23:08

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 te iz engleske ja koritin i cine mi se da su dobri,nisu zatrovani uzea san 5kg za 500kn bez okusa


Ti si platio tih 500kn i nakon koliko ti je stiglo doma? si platio postarinu? dodas ista za okus?
 

stiglo mi je tocno nakon š5 dana postarina je 20kn do š0 kila e sad mozda ti dodje na kucu,a mozda ka meni ti postar donese papir sa kojin ides pridignit to je manje bitno ,ali pouzdan je ja se uvjerija. 500kuna su ovi bez okusa sa okuson je 590 isto 5kg,meni se isplati jer neznan nigdi za jeftinije

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ništa cudno, nisi jedini, hrpa ljudi je uvjerena da je dymatize no.š 

MVP je cist ok, okus, topivost i to. Povoljan je i bar su napravili analizu u hrvatskoj i potvrdili svoju deklaraciju. I ovi iz engleske imaju napravljenu analizu.

 

vidis nisan ni zna da imaju analizu ti iz engleske,a i jesu ok,ako mislimo na iste.i isto tako ako moze link ili nesto da vidin.

 

Edited by zmaj
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2010 at 23:10
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:


Moze neki link il tako nesto. Cisto da znam  o cemu se radi. Malo sam proguglao, ne vidim da iko ista lose o njemu pise.
 

S tim analizama ti je ko i s registrom branitelja...

Al bila je još prije god il dvije na onom forumu tema s tim analizama i jbg, nisam skinio taj pdf jer me nije zanimalo ali mi je ostalo u sjecanju da je dymatize elite whey imao visok % soje i znatno manji % P od deklaracije.

Probaj malo po stranim forumima, možda ima negdje taj file



mamu im da ne kazem sta. budem potrazio, te ako se uvjerim, moram trazit drugog proizvodjaca. a bas mi je ovaj dobar, a prejeftino ga nabavljam...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
pecha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pecha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 20:55
  Mene zanima dal netko moze nabavit mvp pro whey ili iso logic po nekoj pristupacnijoj cijeni?
 

Edited by pecha
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.