New Posts New Posts RSS Feed - High Octane Training
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

High Octane Training

 Post Reply Post Reply
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: High Octane Training
    Posted: 01 Travanj 2010 at 12:10
  Jucer sam tek procitao o ovoj vrsti treninga, upravo ovdje na fit-stranici i kakav sam nestrpljiv mislim odmah da danas pokusam... Jutros, sat vremena poslije jakog dorucka sam ga odradio i poprilicno dobar trening, iscrpi poprilicno, 20-25 minuta je stvarno dosta...
ja sam ga radio na sljedeci nacin: dvije minute trcanje srednjeg intenziteta, š8 sklekova, i onda izmedju svake vjezbe isto tako dvije minute trcanja, a vjezbe su bile:
na pocetku dakle š8 sklekova
20 dubokih cucnjeva
20 puta visoki poskok (noge uz prsa)
š2 puta kombinacija sklek-cucanj-skok
š5 puta iskorak na jednu nogu


Jedno mi je nejasno: ovo je prakticno kombinacija ancrobnih vjezbi snage i crobne vjezbe(trcanje). Zar nije pravilo da se to dvoje odvaja?

Jel ko od vas radio ovaj trening i sta mislite o njemu?

Hvala
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 12:58
 nesto slicno smo mi na MMA radili...npr. 30 sec trcanja onda š5-20 kllekova..onda opet trcanje pa š5-20 dubokih cucnjeva ...pa trcanje trbusnjaci itd itd uglavnom mene je to jbno unistavalo
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 13:01
probat cu ovo
Back to Top
jole00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jole00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 16:12
mi smo ti na treningu prije (nogomet) imali trcanje srednjim tempom od jednog kraja terena do drugog,i u to su bile ubacene vježbe: sklekovi,trbušnjaci,cucnjevi,leđnjaci,kolutovi,kratki sprint naprijed/nazad/u stranu,bekovski i tak..to je sve skupa trajalo nekih š5min,s tim da svakih 30tak sek radiš š0tak ponavljanja vježbe..i to nam je bilo za zagrijavanje samo
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2010 at 19:00
moram priznat , nakon cucnjeva je malo teže išlo
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 20:00
ja to vec radim...samo san ja to zvao HIIT.... hm...   
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.