New Posts New Posts RSS Feed - bol u predjelu trbuha
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bol u predjelu trbuha

 Post Reply Post Reply
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bol u predjelu trbuha
    Posted: 27 Ožujak 2010 at 17:05
 evo ovako jedno š0 dana povremeno osjecam bol u predjelu trbuha tj. lijevo od pupka.znaci bol mi se pojavljuje samo povremeno, odnosno kad stojim i hodam, a kad sjedim nista...btw imam š7 godina...jel netko zna kaj bi to moglo bit, frka me da nije bruh :/ ?
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:10
pa jesi pretjerao sa nekom kilazom na nekoj vjezbi. koliko ja znam, bruh se ne pojavljuje sam od sebe...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:29

 mislim da nije do teretane. Jel moguce da sam ozljedio trbusni zid na kosarci :/ ?

 

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:42
moguce je da si istegnio misice. jel tocno lijevo od pupka ili i malo nize, znaci prepona?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:42
 lijevo od pupka,između prepone i trbusnog zida :/
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:57
cuj moze bit sto stvari istegnuca do djelomicnih raptura, zato ti je moj savjet ako bol ne prolazi da se savjetujes sa lijecnikom. da je obicna upala proslo bi te do sada. nego, obicno kod bruha bude mala izbocina ili kvrzica na tom mjestu, jesi primjetio takvo sto?
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 20:01
 Nema nikakve kvrzice ni izbocine, najvise boli kad malo jace stanem na lijevu nogu,najprije ce bit to sto si rekao nekakvo istegnuce
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 20:06
ok, samo kazem, ako ne prolazi najbolje kod lijecnika, nek pogleda sta je u pitanju. kao sto rekoh moze bit stotinu stvari, a sa tijelom se ne valja igrat, i mislit da proc samo od sebe.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 20:08

 ma naravno da cu otic do doktorice da cujem sto ce reci, samo se nadam da nije bruh

tnx Furai

Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2011 at 22:55
Ja kad radim stojeci biceps pregib šipkom osjetim oštru bol lijevo od pupka, kao da me netko skalperom rezne, nadam se da nije bruh Shocked
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 11:15
A može ti biti i do kicme, ako boli tako prema preponi i ako je bol nedefinirana i više osjetiš kad staneš na tu nogu..... znaci ne mora uopce problem biti tu di boli.... jesi odmarao ili si i dalje jednako aktivan?
Back to Top
hrc007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrc007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 14:47
Aktivan sam stalno, 4 puta tjedno teretana i svaki dan bicikl (ujutro + popodne ako ne idem u teretanu). Za tjedan dana pravim pauzu od teretane tjedan dana jer vidim da mi opada snaga, smanjit cu i vožnju bicikla (i pivo nakon vožnje LOL).
Boli me samo dok radim pregib šipkom vece kilaže kad jako napnem trbušni zid, boli me u ravnini pupka s lijeve strane horizontalno, znaci ne dolje prema preponama. Nema nikakvih kvržica i ništa ne mogu napipati.
I hated every minute of training, but I said, ''Don’t quit. Suffer''
Muhamed Ali
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.