New Posts New Posts RSS Feed - Jelovnik - skidaj kile
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jelovnik - skidaj kile

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 20:00
  pa sa obzirom na kilažu ibolje je da ne rciš nego brzo hodaš... preveliko je to opterecenje za zglobove.... uvecer...nije pametno baš niti jedno niti drugo... napravi si salatu i posni uz to...ili neki pileci fileic ili slicno tome...
Back to Top
debi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2010 at 18:56

 Opet se javljam s rezultatima

Sad sam na 95.8 Znaci, od kada sam promjenila nacin prehrane otprilike -9kg.

Zadnja 2 tjedna opet nisam trenirala. Zadobila opekline pa nisam ništa smila. Od ponedjeljka opet u akciju.

Pozdrav!

Kroz trnje do zvijezda.
Back to Top
debi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote debi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2011 at 16:15
Nisam se odavno javila tu Embarrassed , a zahvaljujuci ovoj stranici je sve i pocelo.
Ne, nisam odustala. Samo ponekad griješim Embarrassed
I sada sam na 86kg. Skoro 20kg manje nego kad sam se prijavila tu.
Trudim se pravilno hranit, ali na žalost ne stignem previše vježbat. Kad uspijem odradit 3 treninga tjedno budem sretna. š2 sati rada dnevno ne ide mi u korist, ali nedam se ja. Vježbam koliko stignem u teretani, ali ono malo vremena što budem doma ne preskocim odradit koju vježbicu, a ne preskocim ni dozu brzog hodanja na putu do doma Wink Trudim se, trudim. Ima da do iduceg ljeta budem pic - pic Approve
Kroz trnje do zvijezda.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.