New Posts New Posts RSS Feed - U cemu griješim? Molim savjet... :-(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

U cemu griješim? Molim savjet... :-(

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 22:56
eto pocela sam uspijevat!!! -4cm u struku, šcm u prsima i bokovima, 2cm u rukama i 4cm u bedrima u devet dana! hvalaaa vam svima!!! javim opet rezultate!
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 13:23
Nisam se dugo javljala, ali sad sam tu, s rezultatima!
Dakle, odrekla se kruha, osim ujutro ili popodne integralno pecivo, ovisi kako radim, tjesteninu jedem vrlo malo, krumpira također... U struku izgubila još 5cm, u prsima 3cm, u bokovima 6cm, te u bedrima 2cm. Mažem se nekom anticelulitnom kremom, pijem strašno puno vode, te sam neko vrijeme koristila herbafast, ali na kilaži nisam izgubila ništa, no to je totalno nebitno kad mi centimetri odlaze!!! Struk ne vjerujem da mogu nešto previše stesati jer je dosta ravan, nema nikakve linije, no za sad sam i s ovim zadovoljna kakva sam bila!
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 17:51
Bravo! Super ti to ide!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.