New Posts New Posts RSS Feed - Brisanje privatnih poruka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brisanje privatnih poruka

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brisanje privatnih poruka
    Posted: 13 Ožujak 2010 at 17:40
Molim vas sve da provjerite stanje svojeg osobnog poštara (privatnih poruka), odnosno da nemate napunjen "sanducic" i nemate mogucnost primanja novih privatnih porukica.

Illy, cini mi se da je tvoj pun, provjeri...

Ako vam je pun, izbrišite one koju su vam stare i nebitne!
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 09:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Molim vas sve da provjerite stanje svojeg osobnog poštara (privatnih poruka), odnosno da nemate napunjen "sanducic" i nemate mogucnost primanja novih privatnih porukica.Illy, cini mi se da je tvoj pun, provjeri... Ako vam je pun, izbrišite one koju su vam stare i nebitne!
 


da, moje iprike, napunio se opet, izbrisao sam neke pa ako mi možete ti i gym girl poslat ponovo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 16:16
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Molim vas sve da provjerite stanje svojeg osobnog poštara (privatnih poruka), odnosno da nemate napunjen "sanducic" i nemate mogucnost primanja novih privatnih porukica.Illy, cini mi se da je tvoj pun, provjeri... Ako vam je pun, izbrišite one koju su vam stare i nebitne!
 


da, moje iprike, napunio se opet, izbrisao sam neke pa ako mi možete ti i gym girl poslat ponovo


cyber sex freak
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 13:36
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Molim vas sve da provjerite stanje svojeg osobnog poštara (privatnih poruka), odnosno da nemate napunjen "sanducic" i nemate mogucnost primanja novih privatnih porukica.Illy, cini mi se da je tvoj pun, provjeri... Ako vam je pun, izbrišite one koju su vam stare i nebitne!
 


da, moje iprike, napunio se opet, izbrisao sam neke pa ako mi možete ti i gym girl poslat ponovo
cyber sex freak


da je barem to
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2010 at 08:54
Illy,

jesio dobio moj PM sad?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 12:36
Vidim da nekolicina vas ne prima moje PMove, stoga sam poduplao brojku PMova koju možete primiti - sada sam stavio da svaki FITovac može imati 500 private porukica u svom poštaru.

Do sada je bilo 250. Nadam se da cete sada svi normalno komunicirati, jer ja do Thorna i Illya nisam mogao doci..

Živjela komunikacija, i provjerite si sada svoje "Osobne poštare".
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 12:44

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Do sada je bilo 250. Nadam se da cete sada svi normalno komunicirati, jer ja do Thorna i Illya nisam mogao doci..
 

My bad

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 10:46
Tek sad nitko nece brisati PMove 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 22:18
 ee odlicno Zoki, to mi je baš trebalo, iako sam svjesna da cu si nabit dupli posao 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.