New Posts New Posts RSS Feed - Preskakanje užeta - izvrsna vježba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Preskakanje užeta - izvrsna vježba

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 22:24

 Ja sam kupila neko Nikeovo uze koje je od nekakve gume tako da kao moze brze ici ali kad me udari po noznim prstima umrem koliko me zaboli. Od cega je najbolje uze? cini mi se da bi me ona obicna kakva smo imali kad smo bili djeca manje boljela pri udarcu!

Savjet? 

Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 23:50
Originally posted by petra petra wrote:

 Ja sam kupila neko Nikeovo uze koje je od nekakve gume tako da kao moze brze ici ali kad me udari po noznim prstima umrem koliko me zaboli. Od cega je najbolje uze? cini mi se da bi me ona obicna kakva smo imali kad smo bili djeca manje boljela pri udarcu!

Savjet? 


Vidis dobro je to uze od nike-a na neki nacin. Tjera te da sto manje grijesis,za svaku pogresku sljedi kazna tj udarac

Ja doma imam neko uze, samo problem mi je sta mi je prekratko nekak tako da moram nabavit isto neko novo!

Koliko dodje to od nike-a?

 

Edited by Bobo
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 11:46

Ne mogu se tocno sjetiti cijene,ali kupila sam ga tamo u City One-u (Zagreb) u onom Hervisu. Nije bilo preko š00kn. Mislim oko 90kn.

Prvih par puta te tjera da manje grijesis i vise pazis, ali s vremenom se pocnes bojati tog uzeta i ne preskaces ga vise :) Problem je u tome sto je to uze dok je zapakirano u toj maloj kutiji presavijeno sto puta i onda kada ti to izvadis iz kutije to nije ravno uze nego valovito uze i ti to ne mozes samo tako ispraviti jer se ta guma ne da tako lako "modelirati" po zelji.

Evo sad gledam prospektic o uzu koji je bio u kutiji: Brzinsko uze se zove :) Sinteticka vrpca za vecu brzinu uzeta. Podesivo uze od 2.75m s ergonomicno podstavljenim rukohvatom. I ispod pise VEEELIKO upozorenje o mogucim ozljedama :))) To su morali staviti zbog fatalnih ozljeda po prstima :)

   

Edited by petra
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 15:16
š00 kn je dosta velika cijena za uze, ali to je vjerojatno zato jer je nike, jer inace cijena tih vijaca se krece od 20 do 60 kn , ako nisu marke, al ako kupis nike onda kosta duplo vise

No, neznam, mozda je bolje, pa se isplati
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.