New Posts New Posts RSS Feed - sto piti i kada?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sto piti i kada?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 08:42
U vecini slucajeva je to stvar navike.

Ja prije nego  sam pocela trenirati uopce nisam pila, osim kave ili nekih gaziranih pica .
Sad sam se navikla piti vodu i to mi je super!

Treba izvuci sve toksine iz tijela a voda je odlican saveznik u tome!!
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 13:41

 

Evo ja sjedim tu na cvjetnom u internet kaficu i pijem vodu

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 15:56
 jucher sam chak litru popila na treningu..inache nekad ni pola ne popijem.. a kad sam zhedna uvijek samo vodu, jedino kad dodjem u goste popijem shta mi donesu-pa makar bio i sok, da ne ispadnem nepristojna
 
a kupila sam si zeleni chaj pa bi mogla malo po tom sad..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 21:32
I ja opet zaboravio kupit taj caj, jos sam bio u trgovini danas, pa (necu psovat ) , kupit cu sutra zeleni  caj  ne sjecam se kad sam ga zadnji put pio
Back to Top
rene View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 22:02

Ja sam jucer na treningu popila skoro litru, nekako sam se prisilila pa sam natezala bocu svaki cas.

Probala sam zeleni caj, meni ima grozan okus...mozda vama bude finiji. 

rene
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 22:04
cisto sumnjam da ce mi bit finiji, ali svejedno cu ga pit neki put malo za promjenu
 
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 08:33
Kupi zeleni caj sa mentom , manje gadan je!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 14:03
Ok, hvala na savjetu 
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 15:00
 ma ja ga popijem na silu..
Back to Top
rene View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 20:59

Evo da se pohvalim, danas sam popila š l vode na treningu i na poslu skoro litru...

Bas mi i nepase, skoro sam povratila. Na ovo pijenje vode me je potakao danasnji razgovor sa jednim poznanikom. Zamislite, rekao mi je da je bio na dijeti, skinuo je nekakvih 20-tak kila i dobio kamen u bubregu.

Kaze da mu je  doktor rekao da je to zbog toga sto je bio na dijeti, a nije pio dovoljno tekucine. U tom slucaju stradaju prvo bubrezi... 

rene
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 05:41

[QUOTE=Vanja]Javi ako saznas stogod zanimljivo! [/QUOT

   u toku treninga pijem poluhladnu vodu pomijesanu sa limunovim sirupom i malo malo soli......nije lose uzeti u toku treninga...............

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 06:00
Originally posted by rene rene wrote:

Evo da se pohvalim, danas sam popila š l vode na treningu i na poslu skoro litru...

Bas mi i nepase, skoro sam povratila. Na ovo pijenje vode me je potakao danasnji razgovor sa jednim poznanikom. Zamislite, rekao mi je da je bio na dijeti, skinuo je nekakvih 20-tak kila i dobio kamen u bubregu.

Kaze da mu je  doktor rekao da je to zbog toga sto je bio na dijeti, a nije pio dovoljno tekucine. U tom slucaju stradaju prvo bubrezi... 

 

                         rene sta kazes za ovo.........kamen u bubregu mozes dobiti ako smanjis unos hrane ili namirnica bogatih oksalnom kiselinom(jaja,ribe,neke vrste povrca) A  povecas unos hrane bogate zivotinjskim masnocama i proteinima...proteini zivotinjskog porijekla povecavaju koncentraciju kalcijuma (prevelika koncentracija kalcijuma je opasna narocito ona u formi pilul jer moze stimulisati izgradnju kalcijumskog tipa kamena iako je kalcijum u biti dobar za izgradnju kostiju),,,fosfora i mokracne kiseline sto moze uzrokovati stvaranje kamenca......................................nije pio puno vode,,,,,,,,voda razgradjuje urin i smanjuje koncentraciju soli i minerala koji stvaraju kamenac...

Back to Top
rene View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2007 at 19:36

Emilio, bog te pa ti sve znas... svaka cast!

Pocinjem sumnjati da radis profesinalno za Google!!!! 

rene
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 18:16
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.