New Posts New Posts RSS Feed - Uže za preskakanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Uže za preskakanje

 Post Reply Post Reply
Author
GoldenBoy28 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GoldenBoy28 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Uže za preskakanje
    Posted: 02 Ožujak 2010 at 19:09
  Gdje kupiti uze za preskakanje u Zg-u?
Cijena mi nije vazno, moze bit i Nike i Adidas ili bilo sto, samo me zanima gdje ga ima za kupit
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 00:06
Bauhaus / Baumax / bilokoji takav ducan, željezara ili ducan s lovackim/ribolovnim asortimanom 

Možda zvuci glupo, ali moja špaga (iz nekog random ducana) mi je 3x bolja od bilo koje kupovne kombinacije sa super drškama i specijalnim shemama za rotaciju oko rucke
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:53
Originally posted by Jdot Jdot wrote:

]Možda zvuci glupo, ali moja špaga (iz nekog random ducana) mi je 3x bolja od bilo koje kupovne kombinacije sa super drškama i specijalnim shemama za rotaciju oko rucke


i ja imam tako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:58
 A dal vam spaga dovoljno brzo ide? jer meni na pase ako moram sporo skakat vijacu.. zato volim gumene..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
PoleDancer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PoleDancer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 20:19
  ja sam kupovala nedavno i rekla sam da me nije briga kakva je jer nema neku veliku ulogu,mislim nece se puno toga promjenit ak je drugacija....i kupila sam u metrou neku gumenu...namucila sam s eko konj s njom jer je vani hladno a ona se stvrdne...tako da....uzmi uze bas ko uze,nemoj gumu ak imas namjeru vani skakat LOL
Work, work, work, work!
Work, work bitch, you better work!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 20:42
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 A dal vam spaga dovoljno brzo ide? jer meni na pase ako moram sporo skakat vijacu.. zato volim gumene..


moja ide dosta brzo jer je teška
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 21:44

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 A dal vam spaga dovoljno brzo ide? jer meni na pase ako moram sporo skakat vijacu.. zato volim gumene..


moja ide dosta brzo jer je teška
 

I osjetis da ti dodatno rade ramena zbog njene tezine?

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
teica_iv View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teica_iv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 16:16
  Imam uže, drvene drške i pleteno uže, super mi je, ali imam i mali problem - ako brojim, gubim koncentraciju na disanje, ako se koncentriram na disanje, onda se izgubim u brojanju pa bi htjela nabavit uže sa brojacem. Ima li tko iskustva?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 16:28
Originally posted by teica_iv teica_iv wrote:

 
Imam uže, drvene drške i pleteno uže, super mi je, ali imam i mali problem - ako brojim, gubim koncentraciju na disanje, ako se koncentriram na disanje, onda se izgubim u brojanju pa bi htjela nabavit uže sa brojacem. Ima li tko iskustva?


a zašto želiš brojati?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.