New Posts New Posts RSS Feed - Herpes
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Herpes

 Post Reply Post Reply
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Herpes
    Posted: 01 Ožujak 2010 at 17:57
Jel ima tko od vas problema s herpesom?? meni na usni izbije 2,3 puta godisnje i nikako da ga sprijecim
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 18:27
  hahahahahahaha legendo!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 18:27
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ja nemogu jos tjedan dana trenirat zbog glupog herpesa


pa di je taj herpes?? to ti je kad ljubis ogledalo previše:)))))))))))))))))))))))))))))))))
 

hahaha

Na usni.. zbog stresa i slabije prehrane u zadnje vrijeme... cim mi padne imunitet, dobijem herpes na usni

A dok se ima herpes, doktorica mi rekla da se ne smijem iscrpljivat.. tako da se trening pomice za 7 dana... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



znaš u cemu je problem, ispravi to pa neceš imati problema
 

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 18:28
  ja ga, da kucnem o drvo, baš nikada nisam imao..
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 22:02


Kakve veze iscrpljivanje ima s herpesom? Ja ga dobijem š-2 godisnje (prosle god nijednom) i tocno znam kad cu ga
dobit, dan prije znam, jer sam taj dan bos hodao po hladnom ili sam stvarno promrzao .. i tako svaki put (uopce nije
sala).

Znam i ja da je vezano za imunitet, ali meni kao da nije, -jako- rijetko se prehladim - da mi curi nos ili tak nes, a kad
se prehladim ne dobijem herpes, nego samo kad me stopala/hladnoca zezne. Znaci mora bit jos nesto osim imuniteta,
samo ne znam sto. Ove prosle godine sam puno trcao i puno aktivniji bio i prva godina da nisam dobio, tako da trening
sigurno pomaze
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2010 at 18:29

Trening inace pomaze, ali u vrijeme kad imas herpes ne.. imaj gripu i odi trenirat, pa cemo vidjet dal ce ti pomoci

A treba se kljucat vitaminima cijlu godinu i to je to.. i jest svu hranu.. sada sam bio izbacio UH i iscrpljivao se, i odmah izletio herpes

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2010 at 00:20
Pa to ti i želim reci, herpes i trening nemaju nikakve veze - vrijeme koje mu treba da skroz izbije van i prodje ne možeš ni usporit ni ubrzat vježbanjem, dakle ne trebaš prestajat zato što ga imaš.

To je virusna stvar i lokalna je, to što izbije možeš gledat kao i na dosadni prišt, neceš prestat trenirat zbog toga. Nije nešto sustavno da trebaš sad posebnu pozornost tome obratit - osim što ti može poslužiti kao indikacija da nešto generalno krivo radiš...

To sum up, to što imaš herpes te ne treba ni u cemu sputavati osim eventualno ljubljenju (ako ti je partnerica osjetljiva isto na to), eto, simple as that.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.