New Posts New Posts RSS Feed - Moja borba protiv postporođajni trbuh
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja borba protiv postporođajni trbuh

 Post Reply Post Reply
Author
sandibel123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandibel123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja borba protiv postporođajni trbuh
    Posted: 01 Ožujak 2010 at 08:37
Posjetite me na moj blog da vidite moj napredak!! Zadnja 2 mjeseca sam skinula š0 kg i jos imam š5kg za skinuti!!
Danas sam stavila slike svog napredka i svoje top savjete koje sam naucila na svom putu prema cilju.

http://sandy-headquarters.blogspot.com/
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 10:19

proèitala sam tvoj  blog, istu muku i ja imam..skinuti kg poslije poroda, naroèito trbuh. donekle sam uspjela, oko š0 kg skinula, i imam najmanje jo&supš; toliko.tek ovih dana kre&clig;em na crobik.nisam uspjela ostavti komentar na tvoj zadnji post o kcal.

 

 

Edited by sanjalica29
Back to Top
sandibel123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandibel123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2010 at 11:42
Ej pa drago mi! Je veoma je tesko rijesiti se tih kilograma, ali barem ucimo puno toga na putu. Ja sam odlucila rijesiti tih kilograma jednom i zauvijek promjenivsi svoj zivotni stil..Naravno kao mame ne stignemo bas na sve, zato sam odlucila da biljezim svoj progres na blogu i da dobijem sto vise moguce podrske, takoder da budemo poticaj drugim mamama. Pokusat cu pisati o normalnoj prehrani bez ikakvih drasticnih promjena te uvesti svoju rutinu za vjezbanje. Ako se zelis pridruziti jako se dobrodosla. zelim te uspjeh na tvom putu, mi to mozemo!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.