New Posts New Posts RSS Feed - pitanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pitanje

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 21:42
neboj se neces doc ovakva od wheya
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 21:46
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad
najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...


moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=relat ed


mislio sam na pojmove "proteini", "steroidi" i slicno..
nabildanost je, dakako, subjektivna stvar.

moguce da polako postajem bigoreksican, ali recimo dogodilo mi se da su mi neke cure rekle stvari kao "nemoj više trenirati, pretjerat ceš.."
a ja onako, aham... da... pa ja sam sebi mal u ogledalu!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 22:26
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad
najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...


moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=relat ed


mislio sam na pojmove "proteini", "steroidi" i slicno..
nabildanost je, dakako, subjektivna stvar.

moguce da polako postajem bigoreksican, ali recimo dogodilo mi se da su mi neke cure rekle stvari kao "nemoj više trenirati, pretjerat ceš.."
a ja onako, aham... da... pa ja sam sebi mal u ogledalu!


hehe.. pa ja imam oko 95 kg.. pa se sebi cinim tanak
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 23:22
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na koje to proteine mislis sta decki piju da se nabildaju,pa svi pijemo samo whey

a ne znam, moj prijatelj koji ide u teretanu pije nekaj drugo... a mislim da sam se zezla... mislim da on neke steroide uzima... my bad
najvjerojatnije da brkaš elementarne pojmove, ali kako god, slobodno jedi i treniraj, ja nikada dosad nisam vidio nabildanu ženu u teretani...


moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=relat ed
mislio sam na pojmove "proteini", "steroidi" i slicno..nabildanost je, dakako, subjektivna stvar.moguce da polako postajem bigoreksican, ali recimo dogodilo mi se da su mi neke cure rekle stvari kao "nemoj više trenirati, pretjerat ceš.."a ja onako, aham... da... pa ja sam sebi mal u ogledalu!


hmmm i moj ti je savijet da pripazis da ne pretijeras jer se to vecini cura ne svida... lijepo je kad je decko misicav ali nije lijepo ako je premisicav... ali mislim da ce se zenski dio ekipe pobrinut za to da ne pretijeras kad ces slike objavljivat

davor23- kaj ti nisu malo premisicave?

Edited by *Tina*
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 23:27
  Ma ja mislim da bih komotno mogao, rame uz rame s Thornom, Davorom i Illyjem, i na terapiju za muskularnu dismorfiju!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2010 at 23:42

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:


hmmm i moj ti je savijet da pripazis da ne pretijeras jer se to vecini cura ne svida... lijepo je kad je decko misicav ali nije lijepo ako je premisicav... ali mislim da ce se zenski dio ekipe pobrinut za to da ne pretijeras kad ces slike objavljivat
 

Ili prevedeno - picolovac look ala tanke nožice, jaka prsa i biceps, te vidljiv ribež od trbušnjaka.

 

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 00:43
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:


hmmm i moj ti je savijet da pripazis da ne pretijeras jer se to vecini cura ne svida... lijepo je kad je decko misicav ali nije lijepo ako je premisicav... ali mislim da ce se zenski dio ekipe pobrinut za to da ne pretijeras kad ces slike objavljivat
 

Ili prevedeno - picolovac look ala tanke nožice, jaka prsa i biceps, te vidljiv ribež od trbušnjaka.



ali si lijepo pojasnio.. bas to.. noge nitko ni ne gleda... cackalice, a gore nek bude rambo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 01:14
meni ide na zivce kad likovi u teretani pricaju o bildanju ka da su popili pamet cilog svita,a trening nogu odradi jednom misecno ili cak ni to
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 10:16

 

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=relat ed 

ma to je žena covjece  moja građa je dušu dala za ovako nešto hehe...ne znam, meni cure ok izgledaju, pogotovo ova 3. koja je izašla, broj 6 :) cak su mi i preNEnabildane :))) nit ruku, nit trbuha nema, bzvz :))

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


ali si lijepo pojasnio.. bas to.. noge nitko ni ne gleda... cackalice, a gore nek bude rambo
 

...ja gledam

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 14:04
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

moguce da brkam ali mislim da ti i ja pod pojmom nabildanog ne uvrstavamo iste osobe... npr. meni su ove zene nabildane http://www.youtube.com/watch?v=vp0T-SISM0I&feature=relat ed 


ma to je žena covjece  moja građa je dušu dala za ovako nešto hehe...ne znam, meni cure ok izgledaju, pogotovo ova 3. koja je izašla, broj 6 :) cak su mi i preNEnabildane :))) nit ruku, nit trbuha nema, bzvz :))


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

ali si lijepo pojasnio.. bas to.. noge nitko ni ne gleda... cackalice, a gore nek bude rambo
 


...ja gledam

 

i ja gledam
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 17:56
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:


hmmm i moj ti je savijet da pripazis da ne pretijeras jer se to vecini cura ne svida... lijepo je kad je decko misicav ali nije lijepo ako je premisicav... ali mislim da ce se zenski dio ekipe pobrinut za to da ne pretijeras kad ces slike objavljivat


Ako trenira samo zbog toga da se svidi curama, onda treba pripaziti, ako mu to nije jedini razlog.. onda neka se prepusti, teško da ce natural završiti pre nabildan, vjeruj
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.