New Posts New Posts RSS Feed - Ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ruke

 Post Reply Post Reply
Author
Amelie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amelie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ruke
    Posted: 28 Veljaca 2007 at 19:52

dakle, vec mi tece cetvrti mjesec odlazenja u teretanu ;))

promjena ima, al jos nisam do kraja zadovoljna.

a najveci problem su mi ruke.

malo sam skinula obujam ruku, ali jos najmanje toliko moram.

trening mi je koncipiran tak da prvi dan radim noge+grudi, drugi dan bicepsi+ledja i treci dan tricepsi+ramena. svaki dan trbusnjaci na 3 sprave.

na svakom treningu i trcim jos tridesetak minuta.

i inace sam gradjena tak da mi je gornji dio problematicniji, stalno mrsavim u guzici i nogama, a ruke i grudi mi ostaju. jesu cvrste i jake, al ja bih manje.

kak da postignem bolji (i brzi) efekt i budem zadovoljnija kaj se tice ruku?

ba j d vej, osjecam kako su mi i sake jako slabe.

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2007 at 02:23
 joj a meni ope' obratno.. idem otprilike kao i ti u teretanu (mozda malo vise) i zasad samo rezultati na rukama (od bencha najvishe) i dobro je ono shto se oslonish rukama i podizhesh noge (ne znam ja bash te 'strucne' nazive sprava).. ja to neko vrijeme nisam mogla kolko su mi slabe ruke bile, a sad super ide-to je vjerojatno za trbusne, ali tu mosh vidit kako ti jachanje ruku napreduje.. al ono sto ja zhelim-sto je meni problematicno, ostalo,  nish josh :(
 
nisam bash neki savjet dala, to che ti neko drugi, al' eto..
 
sretno!!
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2007 at 14:53
Kad radis ruke napravi vise ponavljanja sa manje kila , bilo bi dobro da doma imas neke male utege pa da svaki dan napravis za ruke vjezbe, a i inace dobro ti je da puno radis crobno tj. da trcis, orbitrek, bicikla, traka, sve to skida kalorije!

Ajde samo se malo uzivi i  vidjet ces kako ide, sretno
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2007 at 19:24
nema nikakvog brzog rijesnja...kupi si utege neke kod kuce pa svaki dan ruke vjezbaj...
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 16:23
 Obicno cujem da ljudi prvo skinu salo i visak s ruku i nogu a tek tada na kraju s trbuha.Ali u tvom slucaju je obrnuto. Kao sto je vec netko rekao radi vise ponavljanja i radi kardio vjezbe te sredi prehranu koliko mozes... 
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 19:52
Da, obicno svima ostane trbuh za kraj, a s ruku i nogu prije skinu salo!

Ali ocito ima i obrnutih slucajeva, al mozda je to i bolje jer mislim da je lakse "stanjit" ruke nego skinut salo s trbuha

Al u svakom slucaju , sretno ti bilo s tim i uzivaj u treningu!
Back to Top
Amelie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amelie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 15:44

 ma ostao je i meni trbuh

u struku sam dosta izgubila, al s prednje strane i mi trbuh katastrofa

trener mi stalno pise napomene: trbusnjaci SVAKI dan na tri sprave

ovaj sam vikend dosla doma nakon mjesec dana i svi mi komentiraju kako sam nenormalno izgubila ali svi su mi jos nadodali: no, hajde, sad jos samo tibicaaaa ;))

al o trbuhu manje mislim, iako mi to veca boljka od ruku, jer imam ga takvoga od kad znam za sebe i ne znam kaj bi se moglo dogoditi, odnosno sto bih ja to trebala raditi da mi nestane. ili se barem smanji. u posljednjih mjesec dana radila sam zaista svaki dan trbusnjake na tri sprave, dakle oko 250-300 trbusnjaka i malko mi se smanjio, ali cim ja dodjem doma i mamika mi skuha sarmu, sve je gotovo i vrati se na staro stanje. vidim da bi meni trebalo uz trbusnjake vjezbati i male zalogaje jesti, a nikako da to pocnem i ne znam hoce li se to ikada promijeniti.

sad uopce sve ovo vrijeme nisam bila na nikakvoj dijeti, osim sto sam stogramske cokolade koje sam tamanila svaki dan prestala jesti hihihihihih (sad samo kakao pijem, i to litru prije spavanja, pa mi na jos gore dodje hihihihih), a vjerujem da bi prateci trening od sat i pol 5 do 7 puta tjedno s nekom dijetom rezultati urnebesno brzo dosli.

i najgora mi je cinjenica ta sto je meni samo dovoljno prestati vjezbati pa da vratim kile za koje sam se toliko mucila.

prehrana mi fakat katasrofa.

ja jos sam 3 do 4 kile zelim smrsaviti. a onda to samo moram odrzavati.

to ce mi biti sasvim dovoljno.

 

Edited by Amelie
Back to Top
antalya View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote antalya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 08:55

 Imam i ja problemcic slican tebi Amelie...ali je kod mene problem sto ja za cas ucvrstim ruke i trbuh,a noge NEMA SANSE! Pogotovo zadnje dvije tri godine sam primjetila da mi je sve teze i teze..jer obicno ljeti napravim pauzu s vjezbanjem i malo se opustim s papicom..i komotno na jesen mogu iznova krenuti :) listovi su ok,zategnuti i sve to stoji kako treba...al iznad koljena-bedra-nema sanse!Il ja to samo tako drasticno dozivljavam ;)

Vjezbam ko manijak..idem na step,crobik i callanetics mjesecima tri puta tjedno..i plus role!!!I stalno te noge forsam,al tesko mi je ucvrstit taj gornji dio noge..neznam sta da radim vise!

Imam 22god..i kad sam bila mladja (š7-š8god) bilo je sve super,za cas sam vracala liniju...al sad mi te noge zadaju problem...cak ni s guzom nemam problema,ucvrstim ju dosta brzo!!

E dal mi neko moze neki prijedlog dati..koje su vjezbe najbolje..iako ja vec znam koje i otupjela sam od njih...al nema bas nekog ucinka (mozda zbog takve gradje,ne znam) il treba stalno forstati to vjezbanje bez ikakvih pauza jedno vrijeme :)) svaki dan po pet puta :)) salim se!!

Ajd savjetujte me malo,ako neko moze iz vlastitog iskustva pomoci :))

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.