New Posts New Posts RSS Feed - Ciao :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ciao :)

 Post Reply Post Reply
Author
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ciao :)
    Posted: 18 Veljaca 2010 at 17:17
Ciao, zovem se Martina i imam š7 godina... nasla sam ovu stranicu preko facebook-a i cim sam procitala par postova odlucila sam se uclaniti... bavim se fitnessom, treniram svaki dan po dva sata.... od kad sam krenula na njega jako sam pocela paziti na prehranu, voljela bih skroz izbaciti losu hranu i hraniti se pravilno ali si ne znam sastaviti jelovnik... cesto puta kad se zdebljam idem naglo smrsavit, pa onda previse smrsavim i opet se idem zdebljat i nikako da dodem do idealne tezine... nadam se da cu tu pronaci odgovore na pitanja koja imam... to bi bilo sve za sad... hvala   
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 18:01
dobrodosla Tina.siguno ces uspit sastavit nesto
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 18:05
  ciao Tina
šta je problem s jelovnikom?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 19:00
Dobrodosla Tina
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 19:53
Originally posted by Lega Lega wrote:

 
ciao Tina šta je problem s jelovnikom?


ne znam si ga sastavit da mi odgovara... jako malo sam doma, tako da ovisim o pekarama, a tamo bas i nemam neki izbor... dosta namirnica iz uputa s ovog foruma nemam ili ne volim... ne znam kolicinski odrediti kolko mi cega treba... voljela bi otici nekom nutricionistu da pricam s njim pa da mi on sastavi prehranu koja bi mi odgovarala ali ne znam di da nadem nekoga ko to radi i koliko bi to kostalo...
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 19:56
hvala vam decki
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 20:27
Dobro nam došla Tina!

Prvo se baci na citanje podforuma PREHRANA i sigurno ceš se "naci" u nekim pitanjima/odgovorima.

Ma toliko je finih zdravih namirnica da ceš sigurno naci nešto za sebe i onda si to samostalno ili uz pomoc nekog strucnjaka(preporucam ove naše na Forumu ) lako posložiti i ukomponirati u svoj dnevni ritam.

Vjeruj da vecina ljudi na Forumu mora jurcati uokolo zbog silnih obaveza a opet su se uspjeli organizirat. Gdje postoji snažna volja i cvrst stav, nema toga što te može maknuti s tvog puta.


citamo se


Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 21:38
Originally posted by Kate Kate wrote:

Dobro nam došla Tina!

Prvo se baci na citanje podforuma PREHRANA i sigurno ceš se "naci" u nekim pitanjima/odgovorima.

Ma toliko je finih zdravih namirnica da ceš sigurno naci nešto za sebe i onda si to samostalno ili uz pomoc nekog strucnjaka(preporucam ove naše na Forumu ) lako posložiti i ukomponirati u svoj dnevni ritam.

Vjeruj da vecina ljudi na Forumu mora jurcati uokolo zbog silnih obaveza a opet su se uspjeli organizirat. Gdje postoji snažna volja i cvrst stav, nema toga što te može maknuti s tvog puta.


citamo se



hvala ti, sigurna sam da cu pronaci nesto
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 22:47
  welcome :))))
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 12:58
Originally posted by _iris_ _iris_ wrote:

 
welcome :))))

hvalaaa
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 16:19

 Hey Tina, dobrodošla!

Procitala sam tvoj kometar na blogu, ako je stvarno tako ja ponosna - znaci da ispunjavam svoj cilj

Samo ti pitaj što god te muci, piši, druži se s nama...i sretno na natjecanju, drago mi je da si upala, vidim da je volja na vrhuncu, a ni potencijal nije ništa manji 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 19:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Hey Tina, dobrodošla!


Procitala sam tvoj kometar na blogu, ako je stvarno tako ja ponosna - znaci da ispunjavam svoj cilj


Samo ti pitaj što god te muci, piši, druži se s nama...i sretno na natjecanju, drago mi je da si upala, vidim da je volja na vrhuncu, a ni potencijal nije ništa manji 



ajme hvalaaaaa ti! puno mi to znaci!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.