New Posts New Posts RSS Feed - pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz

 Post Reply Post Reply
Author
bobi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bobi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz
    Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:08
 dobar dan imam pitanje....treniram box tri puta tjedno i radim sklekove  trbusnjake radim na benchu i bucicama utega imam 30kg pijem od weidera protein 80 plus ocu li dobiti sto na masi od njega?hvala
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:24
Originally posted by bobi bobi wrote:

 dobar dan imam pitanje....treniram box tri puta tjedno i radim sklekove  trbusnjake radim na benchu i bucicama utega imam 30kg pijem od weidera protein 80 plus ocu li dobiti sto na masi od njega?hvala


to je dobra pomoc, ali bez dobre hrane nema mase
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:37
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

[QUOTE=bobi]  dobar dan imam pitanje....treniram box tri puta tjedno i radim sklekove  trbusnjake radim na benchu i bucicama utega imam 30kg pijem od weidera protein 80 plus ocu li dobiti sto na masi od njega?hvala


Pa vi koji kupujete preparate za dobivanje mase.. pa radije jedine svaki dan š00,200 g integralne rize i jedno 300,400 g paste s mesom.. i kupujte proteine umjesto sveg toga.. i vidjet cete povecanje mase..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:49
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Pa vi koji kupujete preparate za dobivanje mase.. pa radije jedine svaki dan š00,200 g integralne rize i jedno 300,400 g paste s mesom.. i kupujte proteine umjesto sveg toga.. i vidjet cete povecanje mase..


weider 80 je odlican cetverokomponentni protein a ne weight gainer.. samo je skup dosta
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:53
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Pa vi koji kupujete preparate za dobivanje mase.. pa radije jedine svaki dan š00,200 g integralne rize i jedno 300,400 g paste s mesom.. i kupujte proteine umjesto sveg toga.. i vidjet cete povecanje mase..


weider 80 je odlican cetverokomponentni protein a ne weight gainer.. samo je skup dosta


A sve od weider-a je jako skupo.. a pitanje je jel vrijedi tu cijenu.. ja sam par puta bio njegove proteine.. okus im je odlican.. imam i glutamin njegov doma.. ali hebes ti kad kosta puno sve..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
bobi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bobi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 21:58
 hehe jbg vidjet cu
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 12:27

to je to i ja san ga prije godinu dana proba i odlican je promuckas ga i stvori se pjena od bjelanjka i lipo ga pit.ko ima para zasto ne
postoji i jedan hy pro 85 slicno je ovom ali neznan cijenu
bobi ako imas para slobodno ga pija,ali od njega nece samo od njega masa tu je prehrana ipak kljucna
e i davore i mene cijena sprijecava kupovat weider

Edited by zmaj
Back to Top
bobi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bobi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 16:10
 pa i nije tako skup...platio sam ga 230 kn ima i jeftinijih stvari ili?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 17:14
Originally posted by zmaj zmaj wrote:


to je to i ja san ga prije godinu dana proba i odlican je promuckas ga i stvori se pjena od bjelanjka i lipo ga pit.ko ima para zasto ne
postoji i jedan hy pro 85 slicno je ovom ali neznan cijenu
bobi ako imas para slobodno ga pija,ali od njega nece samo od njega masa tu je prehrana ipak kljucna
e i davore i mene cijena sprijecava kupovat weider


Eh.. kad zivimo u takvoj drzavi da nemamo dovoljno para ni za potrebe organizma
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 17:52
Originally posted by bobi bobi wrote:

 pa i nije tako skup...platio sam ga 230 kn ima i jeftinijih stvari ili?


ima, ima, ako ga piješ samo poslje treninga onda bolje uzmeš whey od pro.nutritiona
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 18:30
i ja san ga platija tako nesto u hervisa,ali samo je 750gr cini mi se i to mi je previse bilo davat pa san se pribacija na obican whey
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.