New Posts New Posts RSS Feed - pozz svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz svima

 Post Reply Post Reply
Author
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozz svima
    Posted: 13 Veljaca 2010 at 14:06
skoro 25 godina, oko š65cm i oko 58kg
teretana 2x tjedno a najcesce ne stignem pa to bude šx tjedno + pilates isto šx tjedno
osim toga vjezbam doma noge/guzu i trbuh ponekad
noge su mi slaba tocka tj po mom misljenju predebele/prejake
trenutno sam na nekoj poluredukcijiskom dijeti i prvo vidim odlazak sala s trbuha ali nikako s donjeg dijela niti nogu, noge su samo cvrsce :D
izgledam skoro pa isto ko kad sam imala 50kg osim tih nogu koje su sire
kad se odvazim (i skuzim di) postam slike :)

 i ako moze mala pomoc, jel se mogu ovdje pratit teme? kako? hvala.


Edited by _iris_
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 14:14
pozdrav iris,dobrodosla
sve teme se mogu pratit u podforumima
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 15:32
  hvala
kako u podforumima?
obicno ima na temi za kliknut "prati ovu temu" ili "pretplati se na ovu temu" i onda kad dodjem mi pokaze sve teme na koje sam pretplacena a imaju novi post, di da to ovdje nadjem, pliz?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 16:23
  Dobrodosla iris..
Kada udjes u recimo temu "Nutricionizam", otvaraju se podfolderi sa konkretnijim temama.. desno gore ces naci natpis Nova poruka.. i tako mozes svoju temu zapoceti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 16:29
ovde nema tako tema za kliknit prati ovu temu nego u podforumima pregledajes teme i one za najzadnjin odgovorima se prve pokazuji i tako po redu najaktivnije
a mislin da bi triba se i dogodit uskoro upgrade ovog foruma,ali neznan sta je s tim zoki ce valjda sve rec na vrime

Edited by zmaj
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 19:39
hvala zma :)
znam kako otvorit temu (otvorila sam ovu)


 

Edited by _iris_
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 19:46
  nije tocno da nema..
https://www.fitness.com.hr/forum/active_topics.asp




pozz iris
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 21:18
Dobro nam došla i samo daj - ukljuci se u chatanje o nama najomiljenijim temama-vježbanju i good food
Back to Top
Lydia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lydia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 13:15
Dobrodošla ! Samo ti lijepo vježbaj i drži se dobrog jelovnika i noge ce se također srediti. Znam iz iskustva jer sam davno imala problem jakih nogu, premda ja nika nisam zadovolja.... Ipak treba biti strpljiv s vremenom jer nisu ni noge "narasle" za dva dana, kao ni ostalo... Vjerojatno si i takve građe da ti trbuh najprije ode...Trud se na kraju isplati... Strpljen - spašen ! Sretno;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 15:43
lega mislin da je ona zapravo trazila nesto tipa bookmark za pratit temu,a ne to,ali i to joj moze pomoc
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 20:22
  dobro nam dosla...
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
_iris_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _iris_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2010 at 17:15
hvala svima na dobrodoslici :) bas sam iznenadjena, ugodno jel :)
da trazila sam nesto kao bookmarks, jer to postoji na drugim forumima koje pratim ali nema veze, mozda se upgrejda i ovaj jednog dana do tad cu trazit manualno ili preko aktivne teme :)
ne znam di bi krenula od silnih topica LOL pa ako moze savjet ima koji di stavljate svoje programe vjezbanja ili tako nesto?

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.