New Posts New Posts RSS Feed - Turniri i slicno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Turniri i slicno

 Post Reply Post Reply
Author
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Turniri i slicno
    Posted: 11 Veljaca 2010 at 18:45
Pa ovako,mene zanima ja sada namjeravam krenuti na ovo natjecanje koje pocinje u trecem mjesecu(jedva cekam),i sad sam se sjetila da u šestom mjesecu imam turnir sa odbojkom.To mi stvara problem jer cu u ta tri mjeseca pozorno slušati moju trenericu gym girl i pridržavati se njezinih savjeta i onda idem na taj turnir što znaci da cu morati jesti nekoliko dana ko zna kakvu i placenu hranu koju ne znam kako odbiti.Naime bila sam prošle godine u Mađarskoj i grozno mi je bilo jer sam morala jesti,a zaista se grozno hrane.Imate li neki savjet, jer i da moram zgriješiti više od dva dana bi bilo kobno za mene jer bi mi upropastilo silni trud koji cu uložiti na natjecanju s guštom.Ajde da vas cujem
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:49

 auuu ne ne, ne ne

pa cek, kad ti je tocno taj turnir? ovo natjecanje ti š.6. završava...

ma ne brini oko toga, come on, napravit cemo mi takvu stijenu od tebe da ceš moc i š0 dana griješit

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 12:43
  Sad si me stvarno nasmijala Ja imam negdje sredinom ili pocetkom šestog mjeseca,ali opet ne bi voljeca upropastit rezultate kad završi natjecanje.Stijena mi ne gine do onda
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 18:43
 nemaš frke...samo se ti prijavi prvo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.