New Posts New Posts RSS Feed - Closer - prijava za FIT in 90 days =))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Closer - prijava za FIT in 90 days =))

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 20:16
  Tako je...to je duh....stvarno si puno napravila...a vjeruj mi..ja jako dobro znam kako je krenuti sa tim...samo naprije Closer.....
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 16:28
Ne znam u kojoj temi je to potaknuto, ali fitovka Dalila je htjela š.9. postavit nove fotografije, a ja sam se euforichno prikljucila mislechi da sam slobodna cijelo ljeto da radim na sebi i nije mi se cekao drugi krug natjecanja koji je isti datum trebao pocet...

Iako sumnjam da bi bili uzeli iste ljude opet, ali bio bi mi izazov uz deset drugih dalje gurat ono shto sam zapocela, ugl. da skratim pricu, moje fotografije navedenog datuma neche biti objavljene iz razloga jer nema pomaka.

Nije me dugo bilo ovdje na forumu jer me opkolilo ovo ljeto vishe bolesti odjednom, i lijekove koje sam primala se nisu smjeli kombinirat i stvorili dodatne nuspojave, rezultat toga je bilo cca dva mjeseca grljenja jastuka u krevetu, dalje u detalje nechu ulazit jer kasnije su uvijek svi pametniji...

Cekaju me neki jesenski rokovi trenutno, vidim da je natjecanje isto pomaknuto, ja cu se prikljucit pa makar sa strane, naucila sam od Gym_g i vishe nego dovoljno da bi samostalno nastavila, a i ponudila se za daljnje savjete ako mi zatrebaju, zao mi je shto je tako ispalo, ali ja nisam odustala i fotografije s dobitnim reuzltatima ce doch - to je sigurno.

Nadam se da sam svoje malo izvjsche objavila u pravu temu, ako ne, premjestim.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 19:36
  Ja sam izgubila mišice.... ;))))) tako da niš od novih fotki dok kvalitetno ne obavim defku... mislim mogla bi staviti....ali kak ono kažu...propala sam ;))

 Mi ocekujemo tvoj napredak i fotke...

 Žao mi je što si bila bolesna...nadam se da ce sada biti bolje i da ceš moc nastaviti pun gas... sretno ;)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 17:48
thnx, i tebi sretno s defkom ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 19:54
Originally posted by Closer Closer wrote:

thnx, i tebi sretno s defkom ;)


hvala....;) vjecito na defki.... ;))))))))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.