New Posts New Posts RSS Feed - C&#ššš;nly - 90 d.t. (no pain no gain) :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

C&#ššš;nly - 90 d.t. (no pain no gain) :)

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:48
Originally posted by dianna dianna wrote:

sad sam vidjela vježbe, al to je samo za
donji dio , kolko tjedno radiš donji dio??? i jel uvijek
radiš sve navedene vježbe ili izbaciš koju ??


2 puta tjedno...radim sve navedene, uz traku za trcanje...a
i cemu izbacivati?
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:50
Ann - ne bih znala a i šta bi ih uklanjala? Gdje ti
je odvažnost?
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 20:01
Originally posted by Conly Conly wrote:

Ann - ne bih znala a i šta bi ih uklanjala? Gdje ti
je odvažnost?


Pa tu je. Vidiš da nisu uklonjene.
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:08
Prošao još jedan tjedan Mogu reci da sam
uživala...prošli je bilo šturo upoznavanje sa
funkcioniranjem programa, ali ovaj...vec druga prica
Puno privatnih obaveza stišce u posljednje vrijeme, i ovo
je pravi bijeg od svega, zato mi motivacija nije ni
potrebna: jednostavno - radim nešto što me opušta i u cemu
uživam
Novost je i kontrola prehrane koja je uzela
maha...izluđujem sve oko sebe sa zdravim namirnicama
ali neka, mene veseli
Toliko za sada
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 09:58
Evo i kod mene pada imuniteta
Jucer propustila trening, danas opet, ležim odmaram, na antibioticima sam Puno tekucine i vitamina i valjda bude okej, nadam se da cu do kraja tjedna opet poceti...
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 10:43
Uf. Drzi se.

Mene je sinoc teretana spasila i izgledalo je kao da sam to nešto pobjedila, ali jutros opet isto... Danas necu vježbati, bar ne u teretani. Nešto cu doma.

Imaš li snage bar za nešto doma odvježbat?
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 11:14
Ah...prvi dani prehlade su najkriticniji...pa i bolje da malo pauziraš s teretanom - da te ne bi na dugorocnije ulovilo

Neki mi je pritisak u glavi pa ne ide , probavala sam vec...htjela sam u krajnjem slucaju bar trbušnjake, sklekove, cucnjeve, bilo što...ali bolje mi ne forsirati...ima dana
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 11:22
Imaš pravo, da.

A i probat cu danas taj hvaljeni supradyn kupiti, pa da vidimo. Uvijek sam ga izbjegavala jer su sinteticki vitamini, ali vrijedi probat.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 12:30

 Nedajte se cure!

Odmorite tih par dana dok ono najgore ne prođe pa onda zapnite! Samo pazite što papate i bit ce super

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 17:19
  Joj...meni je srecom ok..iako sam malo umorna.... ali znam kako vam je i ne dajte se... ;)
Meni takav tjedan slijedi...jer u petak idem vaditi komadic stakla iz stopala... ali vec cu si iskombinirati tih par dana dok je sviježe koje cu vježbice raditi... Inace ko š0 dana nebi smjela baš hodat previše...no.... vidjet cemo....
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 12:25
Conly svaka cast tj. htio bi cestitati svim natjecateljicama jer ste stvarno odlicno zapele i vjerujem da ce biti ogromnih promjena
Proci ce pad imuniteta Conly samo se dobro odmori i dobro jedi jer sam i ja tako prošao prvi tjedan ali evo sad sam zdrav kao dren
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 17:10
Uh! konacno se osjecam bolje
Sutra se lagano vracam programu - tko bi rekao da ce mi toliko faliti Jedino što sam prilicno oslabila (na kilažu kojom sam zadovoljna, izgubila 2 kile u ta 3 dana)- jer sam pila puno tekucine, jela povrca i voca - a do mesa i nekih konkretnijih stvari mi nije bilo nimalo no, i to cemo nadoknaditi...
Sad stavljam u petu brzinu
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 19:13
Odlicno ali pazi nemoj sad prebrzo...
O bome se osjeti pad u snazi jer ipak se tijelo još bori, ne ozdravimo mi odma cim prehlada prođe tako da tu još uvijek postoji lagana prehlada par dana iza ozdravljenja!

Samo naprijed
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 11:34
Helou,helou! Evo, ima dana da se nisam javljala, ali me stalno neka zauzetost ganjala (uh, cak sam i rimatisticna ).
Kod mene neke novosti...promjena programa (prešla ja na superserije i bogme se oduševila ), nabavila Whey i sad sam u punoj spremi...
Blagdana na svu srecu do š2 mjeseca više nema, pa nece biti ometanja u prehrani , jer evo priznajem, malo sam zastranila ovih dana, ali ništa strašno - vec danas sam si namirila savijest: treningom!
cini se da nam dolazi lijepo vrijeme, pa pojacavam rekreaciju: uz gym - šetnja, lagani jogging...a i sve je ljepše uz malo sunca
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 12:52
Conly, kako ide s trenkanjem i strogom disciplinom?
Jel vidimo pomak?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 15:40
Conly cekamo.. mislim da ostatak imamo.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.