New Posts New Posts RSS Feed - Trudim se stvarno ali neide
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trudim se stvarno ali neide

 Post Reply Post Reply
Author
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trudim se stvarno ali neide
    Posted: 09 Veljaca 2010 at 17:39
Zdravo ljudi. Novi sam tu, nadam se da nisam falio podforum.
Ovako cijeli zivot se bavim aktivno sportom. Sad imam 2š godinu. Prestao sam se baviti sa neki š9. Prije sam bio normalne tezine, ali oduvijek imam sastrane viska...nije puno ali imam. I to bi jedino volio skinuti. Plivao sam š4 godina, sve super, plocice se vide i sve..ali to sastrane je uvijek malo izrazeno. To sam nasliejdio od mame ( lol )... e da skratim...sad sam druga godina faksa, studiram u ZG a inace sam iz SPLITa. Od kada sam dosao tu ZG udebljao sam se. I sada sam krenuo sa kao ovom UN djetom. Inace pokusavam je pratiti onoliko koliko mi to prehrana u menzi dopusta. Pokusavam sto vise jesti voce i povrce. Inace ta djta traje cetiri dana pa onda ponavlja se. pa bih molio savjete i da mi recete dali je oke ovako,
Znaci:
- svaki dan ujutro jedem samo voce, znaci ili dvije banane, ili jabuke ili narance ali vazno da je u paru.
PRVI DAN-inace je proteinski dan
ja jedem za rucak neki komad mesa, sto vise salate, bez ikakvih kumpira, tjestenina i sl...znaci samo meso i salata. za veceru jednako samo pola manje
DRUGI DAN-škrobni dan
za rucak
jedem ili pun tanjur riže ili pirea (nejedem pomfrites) i ponovno sto vise salate. za veceru isto ali upola manje
TRECI DAN-ugljikohidratni dan
za rucak jedem tocno kako je navedeno u djeti
znaci jedna pica samo sa siron.
za veceru kako je navedeno u djeti tri kugle sladoleda vocnoga.
CETVRTI DAN
samo jedem voce.

KAvu i caj pijem stalno ali bez iti malo secera.
Sokove nepijem. Alkohol nepijem. GAzirano nepijem. Slatkise znaci samo taj sladoled i red cokolade za kuhanje.

Inace visok sam š96/7 i tezak cca 98 kg.

Eto malo sam se raspisao. Ali navikao sam cijeli zivot trenirati, sad netreniram, trcim kada je toplije. Trcim nekih 7-8 km. Ali bas mi i ne uspijeva mrsavljenje. NEznam sto krivo radim.

Svaka pomoc je dragocijena. Inace sam jako uporan.

Hvala Vam puno.

Edited by Arthas
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 17:51

 joj joj joj kakvo predstavljanje, a kakav jelovnik, sad imaš minus 

nemam sad puno vremena ali ukratko - mooolim te ostavi se toga i procitaj ovo FAQ za pocetak pa cemo onda dalje, može? please

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 17:57
ma sve za tebe...haha...oke...nadam se dobrim savjetima...dobra stvar je ta sto san navikao na kontinuirani rad tako da se jako dobro mogu drzati. Da inace sam zaboravija navesti jedan glavni dio. Udebljao sam se nakon prometne nesrece, nakon sto sam izasao iz bolnice i morao lezati kuci. I onda nadoknadio sve ono sto nisam cili zivot smija jist... hehehhe...ajde ocekivam dobre savjete.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 21:05

 Prvo se skini s UN dijete i krenit ceš na bolje.

Mislim, jel autor te dijete intelektualno sniženih sposobnosti il je teški zajebant kad odvaja jedno te isto (škrob, UH i voce)?

 

Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 22:32
evo bas sam maloprije citao tu na stranici o un djeti...i skuzija koja je to glupost...aaaa...a jbg-a...sto cu...masu ljudi pada jer neznaju....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 23:35

Originally posted by Arthas Arthas wrote:

evo bas sam maloprije citao tu na stranici o un djeti...i skuzija koja je to glupost...aaaa...a jbg-a...sto cu...masu ljudi pada jer neznaju....

A cuj.. mnogi ne zele da shvate da je mrsavljenje ustvari jednostavno i onda si kompliciraju zivot.. Jer kad bi prihvatili cinjenicu da je mrsavljenje jednostavno, onda bi zakljucili da nesto nije u redu s njima kad nemogu smrsavjeti, pa je ovako lakse  

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 00:49

 Arthas neka te tješi da nisi jedini pao na un foru :) Ne stvarno, ako koja dijeta nema ama baš nikakvog smisla to je onda ova....mogu se ljudi zaklinjat u kile koje su njome izgubili - al ja garantiram da bi normalnom pravilnom i uravnoteženom prehranom postigli isto, ma što isto, i bolje - nije dovoljno samo brojat kalorije i pritom ne mislit na to što se unaša u tijelo, koliko je to hranjivo, kada to unosimo, i u kojim kolicinama....treba pazit da te kile koje se gube budu "prave" kile, a ne da si oduševljeno plješcemo dok gubimo vodu, jedemo mišice i uništavamo se bez razloga....

skinut ceš te kile bez problema, samo prouci malo taj faq što sam ti ga dala, i ostale teme po forumu - vidjet ceš da se svugdje provlaci isto - nije cilj biti gladan, nego nauciti nešto o pravilnoj prehrani i manipulaciji makronutrijentima (UH, P i M). Kad to skužiš nece ti nikakva dijeta past na pamet

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 18:28
sve sam proucio tamo na faq....eto sve mi je oke...ali KAKA????

kako se drzati toga svega ako sam u studentskom domu??? ako jedem u menzi???

Da sam kuci bez problema...ali kako ovako??? ima li i tu neko rješenje???

da mi netko da savjete sto i kako...ma kakvi oni god -bili...ja zelim izgubiti nekih 7-8 kg....i nastaviti drzati se zdrave prehrane...ali kako izvesti tu u zg???

Za dorucak mogu bez problema jesti zitarice, za veceru isto tako mogu posni sir (iako ni neznam sto je to ...hehe...i di to ima kupiti...kako da trazim bas posni sir ili.... :D )...ali akko za rucak se drzati pravilno u menzi....???

Molim pomagajte.... Gym_girl cekam te ;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 18:34
U menzi uvjek možeš imati lošiji izbor i bolji... skoro svaki dan imaju piletinu, koju oguliš od kože i pojedeš sa salatom i jogurtom! Samo tražiš one tete posebno komad piletine ili nekog drugog mesa!



Idealno bi bilo investirati u mali fridž (ili nabavi nekako naj mali redbull, pan ili slicno) pa da da si možeš ponjeti hrane iz menze imati u njemu jaja, posni i sl - tako smo cura i ja riješili njoj problem!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 18:55
imam u domu frizider...tako da nije problem. Ali nema svaki dan piletine, znaci kada nema piletine jesti povrce??? A sto je s jogurtima, samo ponekad imaju one light jogurte...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 19:32
Originally posted by Arthas Arthas wrote:

imam u domu frizider...tako da nije problem. Ali nema svaki dan piletine, znaci kada nema piletine jesti povrce??? A sto je s jogurtima, samo ponekad imaju one light jogurte...


kad nema piletine, uzmi neki drugi komad mesa, samo pokušavaj da je što "cišci" i da nije pohano! ako bude onaj sa nekim masnijim djelovima, njih makni, ostalo pojedi!

od jogurta uzmi bioaktiv
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 19:47
e hvala....hvala puno...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 20:03
Originally posted by Arthas Arthas wrote:

e hvala....hvala puno...


Ma ništa, samo pitaj ako što treba!

Znaci, kad odeš rucati odmah strpaš mesa i salate u posudicu i uzmeš 2 -3 jogurta! u Fridž stavi par jaja, posnog i osiguran si
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:36
heh...nastojati cu... ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.