New Posts New Posts RSS Feed - D: Vodic kroz dan pun energije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Vodic kroz dan pun energije

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Vodic kroz dan pun energije
    Posted: 29 Sijecanj 2010 at 14:21
Procitajte naš vodic kroz energican dan i moci cete od izlaska do zalaska sunca s lakocom obaviti sve dnevne zadatke.

clanak:
Vodic kroz energican dan

clanak je extra zanimljiv jer se sastoji od savjeta i konkretnih stvari kako ispuniti dan dobrim jelovnikom, vježbanjem i dodatnim trikovima... te uciniti dan pun energije od buđenja pa do veceri.



Slobodno ga komentirajte, meni se jako svidio jer donosi savjete za cijeeeeli dan!
Jel vam se sviđa?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 14:35
Za one koji traže dodatne ideje oko jelovnika, ovo je odlican clanak.
Nekoliko verzija dorucka, užine i dobra vecera su dostupni u clanku.




Također za one koji se osjecaju cesto umorno kroz dan.. ili pospano - must read!

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 19:31
preporuka
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 22:33
hmmm nije li za endomorfe kombinacija maslaca od kikirikija i kruha zabranjena zona, pa cak i u jutarnjim satima? I grah za veceru?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 22:53
 po mojoj nekoj logici - mislim da se sve zdrave namirnice mogu jesti bez obzira na taj tjelesni tip - sam u normalnim kolicinama  ja nikad nisam pazila na tu podjelu...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 23:35

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 po mojoj nekoj logici - mislim da se sve zdrave namirnice mogu jesti bez obzira na taj tjelesni tip - sam u normalnim kolicinama  ja nikad nisam pazila na tu podjelu...
 

svatko reagira drukcije

Nekome neka kombinacija baš može raditi štetu, a da spada pod "zdravo" - sama sam se uvjerila da mi miksanje M i UH, pa makar bili i u zdravijem obliku, ne paše pa zato kažem!

Al ajde, ja sam ionako mala cjepidlaka pa moram malo cimat  samo branim svoje proteine u dorucku

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 09:39
  Ja se pridružujem Gym...i onda još jedem i kolicinski manje i osjecam se gladnije....a  nisam mršavija....vecc naprotiv... endo je endo..ne razumijete vi to obicni smrtnici.... ;)
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 16:57

 ja sam primjetila da puno više jedem i da sam puno gladnija kad jedem non stop ajmo rec junk (tjestenine, lazanja, pizze - dosta cesto kad idem na pizzu narucim samo tijesto i povrce)... mogu ga pojest ko rupa bez dna  a kad jedem tipa meso s npr povrcem (bez kruha - hocu reci izbjegavam ugljikohidrate tog tipa) ili npr posni i ugljikohidrate tipa voce banane... nekak ko da me dulje drže sitima... i nemam toliku potrebu za hranom kao kod hrane "ajmo rec junk" tipa...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 19:25
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ja se pridružujem Gym...i onda još jedem i kolicinski manje i osjecam se gladnije....a  nisam mršavija....vecc naprotiv... endo je endo..ne razumijete vi to obicni smrtnici.... ;)


eto, endo je endo - tocka, drugi je to svijet    



Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 ja sam primjetila da puno više jedem i da sam puno gladnija kad jedem non stop ajmo rec junk (tjestenine, lazanja, pizze - dosta cesto kad idem na pizzu narucim samo tijesto i povrce)... mogu ga pojest ko rupa bez dna  a kad jedem tipa meso s npr povrcem (bez kruha - hocu reci izbjegavam ugljikohidrate tog tipa) ili npr posni i ugljikohidrate tipa voce banane... nekak ko da me dulje drže sitima... i nemam toliku potrebu za hranom kao kod hrane "ajmo rec junk" tipa...



sve je do inzulina , a naravno da ce te povrce zasitit više - što je lakše, pojest pola kg kruha ili pola kg brokula npr? Još ako je kruh bijeli i vruc, ode da ni ne primijetiš, a brokule...dovoljno je samo 200 g da te vlakna ubiju :) ...a da ne govorim o posnom, ja bi mogla 2 tanjura pašte skršit recimo ali 250 g posnog i mirna sam neko vrijeme :)

Ja bi isto mogla pojest tonu UH, zato sam skužila da imam proteinski metabolizam, i zato se više baziram na P...i sitija sam, i puna energije, a kile stoje :)

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 19:56
  UH i masti nisu dobar izbor i to je to... nema to veze s time kome paše i ne, ne valja jer deblja
A  za veceru grah, pa po  mome ima i boljih izbora


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 21:57

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  UH i masti nisu dobar izbor i to je to... nema to veze s time kome paše i ne, ne valja jer deblja
A  za veceru grah, pa po  mome ima i boljih izbora


 

pa i nema i ima :) Ne možeš rec da je isto za nekog ko je dosta sklon debljanju ili nekog ko jedva navuce koju kilu na sebe - deblja i jednog i drugog, ali ovaj drugi ce moc malo cešce i mirnije duše to jest, a ovaj prvi ni primirisat

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 01:32
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

  UH i masti nisu dobar izbor i to je to... nema to veze s time kome paše i ne, ne valja jer deblja
A  za veceru grah, pa po  mome ima i boljih izbora


 

pa i nema i ima :) Ne možeš rec da je isto za nekog ko je dosta sklon debljanju ili nekog ko jedva navuce koju kilu na sebe - deblja i jednog i drugog, ali ovaj drugi ce moc malo cešce i mirnije duše to jest, a ovaj prvi ni primirisat



Naravno ako tako gledaš, ali makar nekog 3 x tjedni big mac nece udebljati, ja necu reci da je to dobro jesti to mi je bila poanta, da za fitness nije dobro, a sad tko hoce junkat, neka izvoli
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 08:39

 Dobro, ne možemo baš uspoređivat big mac i maslac od kikirikija sa integ. kruhom, ovog prvog bi se definitivno morali svi klonit :)

..ali kužim što si htio rec, slažem se..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 21:25
clanak bi bio ok da piše da je preuzet s fitnessmagazine.com Jer sam
imala opak deja vous...
Ne mislim da je to baš TAKO strašno, ali netko je to ekšli napisao za Fitness
Magazine, a nekako sumnjam da je to "Ivana Ajdukovic" pa nije u redu da se
potpisuje ispod clanka.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 23:33
Originally posted by Sara89 Sara89 wrote:

clanak bi bio ok da piše da je preuzet s fitnessmagazine.com Jer sam
imala opak deja vous...
Ne mislim da je to baš TAKO strašno, ali netko je to ekšli napisao za Fitness
Magazine, a nekako sumnjam da je to "Ivana Ajdukovic" pa nije u redu da se
potpisuje ispod clanka.


90% clanaka ovdje je autorsko, poneki prevedemo i mislimo da je OK da je potpisan od strane novinara koji ga je preveo.

Vecinom tako mediji u svijetu funkcioniraju. Vecina tekstova s net.hr, index.hr, 24sata i sl. koji se odnose na vijesti iz svijeta su prevedeni.

Jasan mi je tvoj komentar, razmislit cemo o tome. Nemam ništa protiv.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2010 at 17:12
  i bas si morao staviti tu sliku sa maslacem od kikirikija :)))))) pogodi sta sam odmah isla jest... ufffff
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.