New Posts New Posts RSS Feed - D: Visoko oktanski kardio
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Visoko oktanski kardio

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Visoko oktanski kardio
    Posted: 26 Sijecanj 2010 at 22:56
Ovdje možete komentirati clanak :
Probajte nešto novo - Visoko oktanski kardio



Sve komentare slobodno postajte ovdje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 10:10
  Dobar clanak..malo za razbiti monotoniju i poboljšati kondiciju.
 Koliko vidim i po nekim mojim saznanjima i po tim nekim tecajevima...cini mi se da
 su ovi neki tipa intervalni treninzi trenutno "in".... A cini mi se da je ovo jedan takav     trening...

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 10:32
Super, super...moram priznat da sam ja donedavno bila teški fan maratonskih kardia na bicikli dok mi nije nešto kliknulo...valjda vapaj tijela za promjenom i prestankom torture ..pa sam krenula sa HIIT-om na bicikli, sprintevima, vijacom...

Jucer sam baš odradila jedan slican primjer ovom navedenom u clanku - smiješala sam si jedan kružni od 40 sec brze vožnje na bic., pa š5 cucnjeva, pa opet bic., pa sklekovi, pa bic., trbušnjaci, veslanje bucicama, rameni potisak, dizanje s ravnim nogama...ne znam, štogod mi se radilo sam radila :) I tako 3 kruga bez odmora, u zadnjem sam vozila po pola minute i smanjila broj ponavljanja vježbi. Predobro, na kraju sam bila ...tako da za clanak!
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2010 at 22:07
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Super, super...moram priznat da sam ja donedavno bila teški fan maratonskih kardia na bicikli dok mi nije nešto kliknulo...valjda vapaj tijela za promjenom i prestankom torture ..pa sam krenula sa HIIT-om na bicikli, sprintevima, vijacom...

Jucer sam baš odradila jedan slican primjer ovom navedenom u clanku - smiješala sam si jedan kružni od 40 sec brze vožnje na bic., pa š5 cucnjeva, pa opet bic., pa sklekovi, pa bic., trbušnjaci, veslanje bucicama, rameni potisak, dizanje s ravnim nogama...ne znam, štogod mi se radilo sam radila :) I tako 3 kruga bez odmora, u zadnjem sam vozila po pola minute i smanjila broj ponavljanja vježbi. Predobro, na kraju sam bila ...tako da za clanak!


cITAM TVOJ TRENING - SRCE MI JE POcELO LUPATI I DLANOVI ZNOJITI!!!!!! MMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2010 at 01:26
  eeee, a zamisli kako je tek meni bilo  al predobro....još da imam di zgibove ubacit
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 09:38
;) I ja volim takve treninge..ono iscrpe baš fino zadnji atom snage iz tebe... Ja danas imam slicno....;)
Back to Top
mima18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mima18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 17:17
  "Kontinuirani crobni trening dostiže svoj plato nakon 8 tjedana i sve preko toga je kontraproduktivno. Ova cinjenica otvorila je oci mnogima koji su shvatili da vec kroz duže razdoblje bespotrebno gube vrijeme izvodeci crobne vježbe."

zar nije sve u "calories in vs. calories out"?
po cemu bi on dostigao plato?ako se produži trajanje za 5 minuta dali to mijenja bitnije razliku?
odnosi li se to samo na kardio na prazan želudac ili na puni želudac?

moje mišljenje je da kada vec živimo više-manje svi sjedilackim životom da bi ipak trebali provoditi kardio makar nevidjeli rezultate po pitanju gubitka sala
 

Edited by mimaš8
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 18:32
Originally posted by mimaš8 mimaš8 wrote:


 
"<span style="font-style: italic;">Kontinuirani crobni trening dostiže svoj plato nakon 8 tjedana i sve
preko toga je kontraproduktivno. Ova cinjenica otvorila je oci mnogima
koji su shvatili da vec kroz duže razdoblje bespotrebno gube vrijeme
izvodeci crobne vježbe.</span>"zar nije sve u "calories in vs. calories out"?po cemu bi on dostigao plato?ako se produži trajanje za 5 minuta dali to mijenja bitnije razliku?odnosi li se to samo na kardio na prazan želudac ili na puni želudac?moje mišljenje je da kada vec živimo više-manje svi sjedilackim životom da bi ipak trebali provoditi kardio makar nevidjeli rezultate po pitanju gubitka sala 


š.cinjenica je da se tjelo prilagođava!
2.Osoba koja treba skinuti kile treba i rezultate, ne nešto što ne daje rezultate!
3.U isto vrijeme ovaj tip cardia je dobar i za tijelo i za brže dostizanje ciljeva!
4.Jednostavno treba stvari mjenjati s vremena na vrijeme, ništa nije dobro ako se pre dugo forsira
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.