New Posts New Posts RSS Feed - uskladjen trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

uskladjen trening

 Post Reply Post Reply
Author
marko2112 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marko2112 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: uskladjen trening
    Posted: 25 Sijecanj 2010 at 20:56
  Zdravo 5 mjeseci idem u teretanu,radim na masi u zadnja 4 mjeseca dobio sam 6kg,imam š92cm a tezak sam š0škg,netko bi po tome reka da sam mastan ili pretil ali to nije istina ramena i prsa su mi prosjek mogu stavit i tjelesne porporcije(prsaš06cm,struk94cm,bokoviš09cm biceps-napet37cm,kvadriceps65cm),glavni dio moje tezine je u misicima gluteus i qadriceps imam jake bokove,zbog toga sam jedno vrijeme izbjegava radit noge,pa su mi svi savjetovali da to nevalja da mogu samo napravit gore,tj da noge treba uvjek raditi radi tjela i izgleda.Moje pitanje je sada kako cu sada radeci masu izbjeci da nabildam noge(zelim ih samo ucvrstiti s time da ne utjecem negativno na gornji dio tjela),zbog toga jer su mi noge dovoljno jake i ne trebaju masu.Dali bi bilo dobro da radim nogama definicijski trening ili kardio?Bili to smetalo drugim misicima gdje radim masu?I molio bi ako tko ima volje da mi postavi program vezi ove teme za 3 dana.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.