New Posts New Posts RSS Feed - Nezgode i ozlijede na treningu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nezgode i ozlijede na treningu

 Post Reply Post Reply
Author
markec88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markec88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nezgode i ozlijede na treningu
    Posted: 22 Sijecanj 2010 at 11:34
 Ja sam tu jos novi, nadam se da nije problem što sam otvorio ovu temu...

Evo da probijem led pa cu napisat šta mi se desilo.

Bio sam u teretani i radio sam prsa sa 2 bucice na klupi sa š2kg u
svakoj ruci, onda sam poceo drugu vježbu na klupi sa istom težinom i
vidio da je to preteško i težina me povukla na desnu stranu, a ja
umjesto da pustim bucice ja sam pao s njima i sa cijelom klupom... to
je bio smijeh xD


Ili jednom kad sam došao u jeans hlacama na treningu i pita me trener: Si ti lud?

Ja: pa danas radim prsa, ne smetaju mi hlace.. hahahaha

Jednom poslije treninga sam popio dosta vode i pisalo mi se... i mislim si ja.. ma izdržat cu ja do doma. isao ja na bus i mene uhvatilo.. pisa mi seee, i ja se stišcem u busu.. užas i stao sam negdje 3 km prije grada jer nisam više mogao i tamo sam se olakšao negdje u grmlju... jedno minutu sam pisao sigurno Jucer sam kuhao prvi puta rižu i zagorilo mi pa sam morao bacit i što je najgore dno je bilo crno... a posuđe je inox i to sam ribao ko budala i danas cu još to ostrugat.. uh budaleto je to... sad vi nastavite



Edited by Iluvatar
Moľeą sve ąto hoćeą, samo trebaą znati ąta ľelią.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 13:21
Hehe Markec, mora ti se priznat da si duhovit

Ja isto ponekad znam bit šeprtljava...

Kad sam bila mlađa jako sam se htjela bavit gimnastikom, ali nije tu kod mene nigdje bilo za trenirat, a volila san jednu seriju o mladoj gimnasticarki i kopirala njene pokrete i vježbe.

I tako sam odlucila napravit dvostruki salto bacivši se na kutnu garnituru ispred televizora.....

cak je dosta dobro ispalo, ali sam malo skocila previše ulijevo baš na stakleni stolic i BUM!!

Stolic se razbia a ja lipo nogu tek malo "ogrebala", a stvarno je moglo bit i drugaciji ishod tako da mi je ostalo dobra škola!

Na kraju sam od tate dobila jednu extra spicy jezikovu juhu i to me je pripalo više nego sam događaj

Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 17:15
Originally posted by Kate Kate wrote:

I tako sam odlucila napravit dvostruki salto bacivši se na kutnu garnituru ispred televizora..... ....

Stolic se razbia a ja lipo nogu tek malo "ogrebala", a stvarno je moglo bit i drugaciji ishod tako da mi je ostalo dobra škola!


Ja sam imao drugaciji scenarij, salto sa š,5 metara visine(nisam bio tako nadobudan na napravim dvostruki)
 Uspio sam, a u nozi je samo se cuo onakv krc ko kad prstima pucketate.
Mogao sam normalno hodati poslije, sjeli smo na neke panjeve, prošlo š0 minuta - ja nisam mogao pomaknuti nogu - tetiva nastradala kod gležnja - sada imam probleme sa udaranjem lopte i cucnjevima sa tom lijevom nogom.
Sreca da za nogomet imam dvije lijeve pa mi svejedno koja noga šteka

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 17:34
Originally posted by danijelš402 danijelš402 wrote:


nisam bio tako nadobudan na napravim dvostruki





Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2010 at 19:05
a svi ka imaju neke greske kad dodu u teretanu,srica moje nisu bile prirode padanja sa cilon klupon i sl.ja san u nekim vjezbama grijesija pa san sad naucija to.ali stvarno si biser to moran priznat doc u jeansu trenirat.
Back to Top
markec88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markec88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2010 at 12:09
  Po ljeti sam si radio šejk i ventilator mi je bio upaljen... ode pola mjerice u zrak
Moľeą sve ąto hoćeą, samo trebaą znati ąta ľelią.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.