New Posts New Posts RSS Feed - &#š46;serije&#š46;
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

&#š46;serije&#š46;

 Post Reply Post Reply
Author
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: &#š46;serije&#š46;
    Posted: 21 Veljaca 2007 at 22:51
je li bolje raditi vise serija s manje ponavljanja ili obrnuto? ima li tu kakve razlike? vidim da su programi vecinom rasporodjeni u vise serija s manje ponavljanja, al meni je mal glupo na svaku spravu po 4 il 6 puta, i odradim to u 2x20-30 ponavljanja (trbusnjaka 4x50)... trener je rekao š0 min bicikl na pochetku i š0 na kraju-se to racuna samo kao neko zagrijavanje/hladnjenje ili kardio?
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2007 at 12:34
Serije i ponavljanja ti ovise o tome sto ti zelis postic, obicno se za dobivanje mase rade serije sa manje ponavljanja , a za smrsavit vise serija i vise ponavljanja ali sve to ovisi o tvojim ciljevima!

Ma to se na pocetku racuna vise kao zagrijavanje ali naravno da je to i kardio ja osobno isto tako radim na pocetku i na kraju traka ili bicikla ili orbitrek ili veslac, ne radim nikad isto na pocetku i kraju nego recimo na pocetku napravim 8-š0 min biciklu a na kraju 8-š0 min traku i tako to!

Ja inace radim samo toliko kardia u teretani, a inace jedino trcim po vani pa mi je to kardio trening!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.