New Posts New Posts RSS Feed - Vaše iskreno mišljenje??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaše iskreno mišljenje??

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaše iskreno mišljenje??
    Posted: 21 Sijecanj 2010 at 18:11
a malo prosearchaj teme ako ti nesto nije jasno postavi pitanje.i nemoj cekat da skines š0kg nego kreni odma sa vjezbom
Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 17:23
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

pa meni iskreno i nije bas nesto. dorucak nista.navecer voce i slani stapici.malo pogledaj ovde pa malo prilagodi to moze bolja prehrana bit malo vise proteina,voce priko dana a ne navecer.moda i vjezbanje uz to


 


Hvala na savjetu! Samo da pitam zašto misliš da mi je voce bolje jesti preko dana, a ne navecer?  


 


A što se vježbanja tice, za to sam jednostavno lijena do bola


To sam mislila kad smršavim, odna se baciti na vježbanje, ono kao "oblikovanje tijela"


 



eto nisan ima internet 2 dana jer su popravljali centralu nesto pa ti je GYM GIRL sve objasnila znaci uvati se vjezbanja i naprid
 

 

hvala :) javim se kad skinem š0 kila, pa cu gnjavit s pitanjima za vježbe heheh

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 12:00
Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

pa meni iskreno i nije bas nesto. dorucak nista.navecer voce i slani stapici.malo pogledaj ovde pa malo prilagodi to moze bolja prehrana bit malo vise proteina,voce priko dana a ne navecer.moda i vjezbanje uz to


 


Hvala na savjetu! Samo da pitam zašto misliš da mi je voce bolje jesti preko dana, a ne navecer?  


 


A što se vježbanja tice, za to sam jednostavno lijena do bola


To sam mislila kad smršavim, odna se baciti na vježbanje, ono kao "oblikovanje tijela"


 



eto nisan ima internet 2 dana jer su popravljali centralu nesto pa ti je GYM GIRL sve objasnila znaci uvati se vjezbanja i naprid
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 01:34

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Odlicno, 5+

 
Bez ovakvih postova, zamolit cu!

Ako neželiš ništa reci, ne moraš, ali ne vrijeđaj ljude koji su lijepo zatražili pomoc
 

šta je loše u tom odgovoru? Napisao sam ono što je osoba htjela procitati.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 01:11
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Odlicno, 5+

 
Bez ovakvih postova, zamolit cu!

Ako neželiš ništa reci, ne moraš, ali ne vrijeđaj ljude koji su lijepo zatražili pomoc
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 14:58
Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Hvala ti puno! Nisam ja tako ne razumna kako ti se to možda cinilo kroz prvi post, ali jednostvano nisam bila informirana, ili da budem iskrena nisam htjela neke stvar znati  

  

Tako je ali ko prizna....  Zato i je moja prva reakcija bila lupanje glavom u zid  Svi bi nešto nabrzinu, odabrali najkraci put, s minimum truda i znoja i uopce volje da se malo informiraju...ali ne kuže da time samo škode svojem tijelu koje ce to kad tad dobro naplatit! Iako pohvalno je da si ipak došla tu i pitala

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Zašto sam se odlucila na ovakvu dijetu? Jer sam tip osobe koji mora odmah vidjeti rezultate ili od toga odustajem...znam, to je strašno, a težinu svojih rijeci shvatim tek nakon što ih izgovorim 

  

To se lako da išcitati iz posta  Ali ne brini, nisi jedina, zapravo si u jednoj velikoj vecini. Moraš znat da si jedino ti zaslužna za svoj život, svoje postupke, na kraju krajeva za svoje tijelo. Sve što danas napraviš određuje ti buducnost zato moraš bit svjesna kad u nešto ulaziš u što ulaziš, na koji nacin, koji su ti ciljevi koje time želiš postici i kako ih postici na najbolji moguci nacin, a za to je potrebno malo zapitkivanja sebe, vremena da se informiraš i volje i discipline da to provedeš u djelo :)

 

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

... a sad sam odlucila ovako kile skinuti jer sad znam da to "radi". Ali definitivno cu morati promijeniti prehranu, jer kao što si rekla ne mogu cijeli život živjeti na slanim štapicima

Hvala ti puno još jednom i ako se još neceg sjetiš što bi bilo dobro da ja znam, slobodno mi javi

 

Radi što se kazaljki na vagi tice - u kalorijskom si deficitu i gubit ceš kile i sa slanim štapicima, ali koliko je to dobro? Ima li cega korisnog u štapicima? Prošla su vremena kad se mislilo da treba gladovati da bi se smršavilo. Nemaš pojma koliko možeš uživati u hrani samo kad nauciš što, kako, kada i s cime jesti - hranu treba shvacati kao gušt, ne kao nešto od cega treba bježat

Sad procitaj malo FAQ, razmotri opcije koje se nude, odaberi što voliš od toga i što ti se može lako uklopit u dnevni raspored i - pokreni se, kakva lijenost, pa pogledaj koliko godina imaš, energije ko u prici!

Nema na cemu, samo pitaj ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 14:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Treba tu jedna korjenita promjena nacina života - ovdje imaš smjernice, a smjer odaberi sama

 

 

 

Hvala ti puno! Nisam ja tako ne razumna kako ti se to možda cinilo kroz prvi post, ali jednostvano nisam bila informirana, ili da budem iskrena nisam htjela neke stvar znati  

Zašto sam se odlucila na ovakvu dijetu? Jer sam tip osobe koji mora odmah vidjeti rezultate ili od toga odustajem...znam, to je strašno, a težinu svojih rijeci shvatim tek nakon što ih izgovorim

I nisam vratila kile nazad! Za Božic i novu sam jela stavrno u neogranicenim kolicinama(da ponekad nisam mogla zaspat od živciranja i brojanja kalorija) a sad sam odlucila ovako kile skinuti jer sad znam da to "radi". Ali definitivno cu morati promijeniti prehranu, jer kao što si rekla ne mogu cijeli život živjeti na slanim štapicima

Hvala ti puno još jednom i ako se još neceg sjetiš što bi bilo dobro da ja znam, slobodno mi javi

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 13:59
OD UN-a se kile opet vrate. Isprobano i zagarantirano
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 13:37

Originally posted by anica99 anica99 wrote:

j krecem na djetu imam 65 kg i visoka sam š68,nisam tako drasticno razocarana ali nisam zad.trebala bi skinut oko7 kg.odlucila sam se za un djetu jer sam prije par god uz nju skinula 6 kg u mjesec i pol,nadam se da ce i sad upalit !
 

anice, ne muci tijelo, dovoljno je samo nauciti pravilno kombinirat pravilne namirnice i promijeniti loše navike - i kretati se!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 13:30

cini mi se da UN dijeta nije bila dobar nacin za mršavljenje s obzirom da si opet dobila kile koje si izgubila.

Na forumu se nalaze brojni drugi,ucinkovitiji nacini!

 

Edited by anna
Back to Top
anica99 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anica99 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 13:24
j krecem na djetu imam 65 kg i visoka sam š68,nisam tako drasticno razocarana ali nisam zad.trebala bi skinut oko7 kg.odlucila sam se za un djetu jer sam prije par god uz nju skinula 6 kg u mjesec i pol,nadam se da ce i sad upalit !
anica99
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 12:44
još jedna stvar - možda ti to sad osobno odgovara, ali sigurno neceš taj režim primjenjivati cijeli život, a budi spremna na usporavanje metabolizma koji ce ti "zahvaliti" iste sekunde kad pocneš normalno jesti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 11:18

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Stvar je u tome što ja nisam gladna niti imam tzv. krizna razdoblja, pa mi uopce to nije ni padalo na pamet. 

  

To što nisi gladna ne znaci da je to što radiš dobro!

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Ali frendovi su toliki pritisak na mene izvršili, da jednostvano nisam znala više kome i gdje da se obratim za mišljenje. 

 

Sva sreca na frendovima, trebali bi malo cešce poslušat njihove savjete

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Ali u svakom slucaju hvala što me nisi odmah brutalno "pokopila"

 

A možda te baš netko treba "brutalno poklopit" da se probudiš malo . Ponekad ljude treba dobro promrdat da se probude i shvate koje greške rade. I ja sam kao dalila u tim godinama brljavila po svemu i svacemu ali onda, kao što je rekla, nije bilo toliko informacija ili su se svodile na glupave tekstove u ženskim casospisima. Danas se nitko ne može izvuc na to

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Hvala na savjetu! Samo da pitam zašto misliš da mi je voce bolje jesti preko dana, a ne navecer?  

 

Zato što voce u sebi sadrži vocni šecer - fruktozu koja također, makar se radi o vocu, ukoliko su zalihe u jetri popunjene, može otic u masne naslage. Navecer bi trebalo iskljucit sve namirnice koje provociraju inzulin jer nam to prije spavanja nije potrebno - znaci iskljucit sve ugljikohidrate osim povrca. Iako se ništa strašno nece desit i da ga jedeš - kile se gube i s vocem, pogotovo na pocetku dijete - puno ti je pametnije pojest nešto proteinsko s povrcem npr., a vocne obroke ostavit za prvi dio dana.

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

A što se vježbanja tice, za to sam jednostavno lijena do bola

To sam mislila kad smršavim, odna se baciti na vježbanje, ono kao "oblikovanje tijela"  

 

"ono kao" ha  Ne djeluješ mi baš previše zainteresirano  Ovakvom prehranom i nevježbanjem izjest ceš si mišice i ispuhat se ko balon, a pritom ceš bit sva sretna jer kile idu dole. Na kraju ce vecina masnih naslaga ostat, a mišici pa pa. Jel to želiš? Ako to želiš nastavi jest ovako, a ako ne lijepo se zaputi na FAQ, procitaj, odaberi opcije, mijenjaj ih kroz tjedan i nauci se jesti pravilno. Usput - oblikovanje tijela nakon ovakvog ispuhivanja je nešto što ne želiš da ti se desi - pogotovo ako si za vježbanje lijena do bola :)

Misliš da ti ona 2 tanjura rucka nakon cijelog jutra gladovanja lijepo sjednu? Sjednu ti na masne naslage. Nakon tih ne znam koliko sati praznih usta, opleteš ta 2 tanjura i šta se desi? Tijelo u panici spremi taj obrok jer ne zna šta može dalje od tebe ocekivat - ili zna, 30 g štapica navecer...ma di si samo to našla . Usporit ceš si tj. vec si si usporila metabolizam. Ne radiš ništa korisno tako.

š. Hrana ti nema hranjivu vrijednost (ovaj rucak je zanemariv u ukupnoj racunici)
2. Gladuješ od navecer do rucka - tu radiš golemu rupu i u želucu i u mišicima
3. Metabolizam ti je zato usporen i cuva energiju umjesto da ju troši.
4. Ako nastaviš jest kao prije, dobit ceš još više kg nazad...što ti se vjerojatno i desilo vec nakon tih izgubljenih š0 kg kad opet kreceš na istu dijetu....ne misliš valjda stalno tako - jest jest pa se mjesec dana bacit na ovu ludost, pa opet jest jest...pa slani štapici..pa...unedogled 

Treba tu jedna korjenita promjena nacina života - ovdje imaš smjernice, a smjer odaberi sama

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 10:41

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

pa meni iskreno i nije bas nesto. dorucak nista.navecer voce i slani stapici.malo pogledaj ovde pa malo prilagodi to moze bolja prehrana bit malo vise proteina,voce priko dana a ne navecer.moda i vjezbanje uz to

 

Hvala na savjetu! Samo da pitam zašto misliš da mi je voce bolje jesti preko dana, a ne navecer?  

 

A što se vježbanja tice, za to sam jednostavno lijena do bola

To sam mislila kad smršavim, odna se baciti na vježbanje, ono kao "oblikovanje tijela"

 

Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 10:37

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Da, stvarno super....;) Bila sam i ja na jednoj od takvih dijeta...imala sam š3 ili š4 godina...i iskreno ne mogu vjerovati da su mi to roditelji ikada dozvolili....samo ja tada nisam imala pristup info ko što je danas....;)

Sama znaš od na to pitanje, inace ga nebi niti postavila ovdje... ;) Procitaj forum....
 

 

Stvar je u tome što ja nisam gladna niti imam tzv. krizna razdoblja, pa mi uopce to nije ni padalo na pamet. Ali frendovi su toliki pritisak na mene izvršili, da jednostvano nisam znala više kome i gdje da se obratim za mišljenje.

Ali u svakom slucaju hvala što me nisi odmah brutalno "pokopila"

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 10:04
pa meni iskreno i nije bas nesto. dorucak nista.navecer voce i slani stapici.malo pogledaj ovde pa malo prilagodi to moze bolja prehrana bit malo vise proteina,voce priko dana a ne navecer.moda i vjezbanje uz to

Edited by zmaj
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.