New Posts New Posts RSS Feed - Zivot je ljep
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zivot je ljep

 Post Reply Post Reply
Author
NNixa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNixa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Zivot je ljep
    Posted: 09 Sijecanj 2010 at 20:34
  Bok svima, ja sam Nikola 27 god. trazio sam forum iz jednog razloga, treniram svaki dan imam malu dvoranicu u sklonistu svoje zgrade i idem na gimnastiku u sokol kod HNK i htio bi upoznati nekog za drustvo tj za treniranje jer mi je dosadno samom i nemam toliko inspiracije ko kad sa nekim trenkam pa eto ako ima nekto u blizini Malesnice-španskog neka se slobodno javi bit ce mi drago . pozz svima   
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 15:32
Hej Nikola, vidim da si tražiš društvance, mislim da ima ovdje ekipe iz španskog.. 
Ujedno, dobrošao ti k nama..
Proleti malo po forumu, procitaj FAQ pa si možda malo i trening poboljšaš ako vidiš da ima prostora..

Slobodno nam se pridruži u raspravama.
Ugodno postanje.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
NNixa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNixa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 17:51
  ej bok, hvala na dobrodoslici da budem puno toga me zanima makar cijeli zivot treniram ali uvijek covjeku dobro dode savjet uglavnom moram se jos snaci tu na forumu i obavezno pronaci drustvo za trening jer kad sam treniram uzass depra i manjak snage uglavnom nadam se da cu biti ok. thnx
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 18:03

 eh da si bliže...

Dobrodošao Nikola, nadam se da ceš nac društvance, a ako ne, cemu depra ako si sam? Staviš neku muziku da te nabrije i di ceš bolje - moraš sam sebi bit najbolji motivator, u svemu, a ne samo u treningu

Piši nam, pozdrav!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
NNixa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNixa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 18:15
  bok, znam vec tako treniram 6 god u sklonistu i tu i tamo dode netko mi drustvo radit motiviram se ja ali je bolje kad nisam sam. idem ja cetri puta tjedno na gimnastiku u sokol 2h mi traje trening ali prije toga idem dole trenirat u skolniste i tamo je dosada hee ma bit ce bolje vazno da se trenira pozdrav svima
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 21:55
Originally posted by NNixa NNixa wrote:

  bok, znam vec tako treniram 6 god u sklonistu i tu i tamo dode netko mi drustvo radit motiviram se ja ali je bolje kad nisam sam. idem ja cetri puta tjedno na gimnastiku u sokol 2h mi traje trening ali prije toga idem dole trenirat u skolniste i tamo je dosada hee ma bit ce bolje vazno da se trenira pozdrav svima


Susjeda nekog aktiviraj malo. Predloži ekipi iz zgrade da ti se pridruže i vjerujem da ce vecina htjeti. Mislim da to ne bi trebao biti problem.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
NNixa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNixa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 16:21
  jesam imao sam ekipu prije 6 god ali im se vise neda trenkat uljenili se udebljali i nemres ih nagovoriti nikako uzass ali budem nekaj skemijao ... a kad bi dobio na lotu otvorio bi veliku dvoranu za SVE hee morat cu nesto otvorit jedan dan previse to volim ... pozzz od mene
Back to Top
NNixa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNixa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 16:23
  ps: gdje mogu naci ekipu za trcanje po jarunu .... mislim tu na forumu posto se ne snalazim bas dobro
 

Edited by NNixa
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 19:38
Dobrodošao NNixa


Lijepo predstavljanje, baš mi je drago da smo dobili još jednog fitness/zdrav-3ivot entuzijasta na Fitu!


Eto, vidiš, ovo ti je pametna ideja- od hobija, od strasti do biznisa!
Ako imaš takvu vrstu strasti za vje3banjem, znanje i ideju, baš bi se trebao aktivirat na tom polju da ti to bude i posao. Najljepše je kad radiš nešto u eemu u3ivaš. Samo naprijed!

Back to Top
NNixa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NNixa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 23:29
  hvala bas si super to napisala nadam se da bude nesto od toga ako otvorim nesto svi cete znati heeeee AKO heee ... super je stranica bas mi je drago da sam naisao na nju i postao clan ljepo je uvijek upoznat nekog novog i definitivno zivit zdrav zivot odma se covjek bolje osjeca i treba poticat druge na TO .. pozz od mene
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.