New Posts New Posts RSS Feed - dobar dan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dobar dan

 Post Reply Post Reply
Author
dalmatinka07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalmatinka07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dobar dan
    Posted: 31 Prosinac 2009 at 09:45

 Dobar dan svima, poštovanje...

jucer sam otkrila ovaj portal i bas mi je drago sta san ga nasla jer mi je bas ovako nesto i tribalo. iman 30 god, s juga san - ka sta se vidi po nicku -, radin, studiran, iman curicu doma...i iman problema i sa kilima i sa motivacijom, posebno s tim drugim...

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2009 at 10:57
Dobro nam došla Dalmatinka07!

O, ma sredit cemo mi tu motivaciju, evo, za pocetak procitaj ovaj clanak

Fali vam motivacije?


I svakako prekopaj Forum te ostale clanke s portala, vjerujem da ceš naci odgovore na vecinu svojih pitanja



Također te pozivam da i sama sudjeluješ u kreiranju Foruma svojim pitanjima i odgovorima i drugim komentarima na vec zadane teme. Uživaj u druženju na Fitness.com.hr i STAY FIT



Edited by Kate
Back to Top
dalmatinka07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalmatinka07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 12:20

 Draga Kate,

Zahvaljujem na clanku. I da, vec prošli tjedan, prije registracije na forum sam prekopala vecinu clanaka vezano za motivaciju, te sam pocela od jucer voditi i dnevnik treniranja i prehrane. Dodatna motivacija mi je i pas, koji bi se isto trebao malo pokrenuti. Otkako sam rodila, moj otac je preuzeo brigu o psu, tako da je pas od 7 god trom ka da ima š07. Znam da je najvise na meni, pa radim na tome da se pokrenem. ;) Hvala jos jednom na podrsci!

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 14:29
Originally posted by dalmatinka07 dalmatinka07 wrote:

 Draga Kate,

Zahvaljujem na clanku. I da, vec prošli tjedan, prije registracije na forum sam prekopala vecinu clanaka vezano za motivaciju, te sam pocela od jucer voditi i dnevnik treniranja i prehrane. Dodatna motivacija mi je i pas, koji bi se isto trebao malo pokrenuti. Otkako sam rodila, moj otac je preuzeo brigu o psu, tako da je pas od 7 god trom ka da ima š07. Znam da je najvise na meni, pa radim na tome da se pokrenem. ;) Hvala jos jednom na podrsci!



Dobrodošla nam!
Da, ova fora s psom je odlicna, potreban je kostantan moving jer on to zahtijeva.
Druži se s nama i motivacije ti nece nedostajati.
Btw. š pitanje.. Kako si nas pronašla?
Da li je to bio neki link, google, facebook ili... malo istražujemo..

Ugodan boravak na forumu i portalu želimo ti svi!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 16:56
Originally posted by dalmatinka07 dalmatinka07 wrote:

 Draga Kate,


Zahvaljujem na clanku. I da, vec prošli tjedan, prije registracije na forum sam prekopala vecinu clanaka vezano za motivaciju, te sam pocela od jucer voditi i dnevnik treniranja i prehrane. Dodatna motivacija mi je i pas, koji bi se isto trebao malo pokrenuti. Otkako sam rodila, moj otac je preuzeo brigu o psu, tako da je pas od 7 god trom ka da ima š07. Znam da je najvise na meni, pa radim na tome da se pokrenem. ;) Hvala jos jednom na podrsci!





Eto baš mi je drago da je sve super krenulo, abit ce još i bolje.


Zoki!

A da ti ovo pitanje KAKO SMO DOSPJELI NA FITNESS.COM.HR staviš u neku anketu da se svi izjasne?



Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 16:58
Originally posted by dalmatinka07 dalmatinka07 wrote:

 Draga Kate,


Zahvaljujem na clanku. I da, vec prošli tjedan, prije registracije na forum sam prekopala vecinu clanaka vezano za motivaciju, te sam pocela od jucer voditi i dnevnik treniranja i prehrane. Dodatna motivacija mi je i pas, koji bi se isto trebao malo pokrenuti. Otkako sam rodila, moj otac je preuzeo brigu o psu, tako da je pas od 7 god trom ka da ima š07. Znam da je najvise na meni, pa radim na tome da se pokrenem. ;) Hvala jos jednom na podrsci!





Drago mi je da ide svojim tokom, a navijam i sigurna sam da ce bit još i bolje. Vidit ceš kad se navikneš na aktivnost i zdravu prehranu kako ceš guštat.



Zoki! Mogao bi ovo pitanje "Kako smo culi za Fitness.com.hr" stavit u anketu


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 17:42
Originally posted by Kate Kate wrote:

Zoki! Mogao bi ovo pitanje "Kako smo culi za Fitness.com.hr" stavit u anketu



Evo je - link ..
Dalmatinka, slobodno i ti glasaš... ovako imamo mini istraživanje..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2010 at 19:29
  dobro nam dosla....
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.