New Posts New Posts RSS Feed - Ishrana posle kardia...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ishrana posle kardia...

 Post Reply Post Reply
Author
narancicb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote narancicb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ishrana posle kardia...
    Posted: 26 Prosinac 2009 at 22:18
Evo ovako,idem u tertanu 3 puta nedeljno a 2 puta
trcim.jako pazim na ishranu,a stomak mi je omiljeni deo
tela :) pitanje je sta je najbolje jesti posle kardio
treninga,jer naravno ne zelim da idem na trcanje,a posle da
sve to unistim sa pogresnim unosom hrane.znam dosta o scemu
tome,ali mnogi pricaju svakojake price o tome.Zato ako bi
neko mogao malo da mi kaze o obruku nakon
trcanja.hvala.....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 22:22
  Pa obrok nakon trcanja mozes pojest isto kao i nakon utega.. PWM.. znaci proteini, sa brzim ugljikohidratima i vodom.. ali samo ako je intenzivno trcanje.. ako je lagano.. onda misici nisu ni radili previse..pa nije vazan toliko obrok.. normalno meso sa rizom..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
narancicb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote narancicb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 22:34
Naravno to stoji ali kad recimo radim fartlet tip treninga?
kad radim trcanje u zoni izmedju š40-š60Hr,a meni je to
prilicno lagan tempo,tada trcim oko 40 min,jel telo tada
trosi uglavnom masti jel civa ch za teze napore?posle
takvog treninga znaci da jedem recimo belo meso,al ipak sa
manji udelom ch nego kod tezeg treninga :)i pitanje kad vec
caskamo je bolje raditi hit trning ili klasicno trvcanje?
tnx
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 17:47
  Po meni je najbolje radit HIIT trcanje jer izaziva jacanje misica, i trosi mnogo kalorija zbog velikog intenziteta..  Prvo trosis glikogen.. zato se preporuca biciklu recimo voziti sat vremena barem jer tek nakon 30min otprilike pocne djelovat na masti..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2015 at 19:32
po meni najbolje je da ako imaš LI cardio nižeg intenziteta i ujutro na prazan želudac, imaj normalan doručak nakon toga znači- zobene sa mlijekom/vodom i mjerica whey-a pa tek tolko ubaci kolut banane ili par grožđica da budeš siguran da je inzulin na mjestu (ionako ti je kortizol ujutro najpovišeniji pa slobodno koji keks je*** pojedi). ako trčiš popodne ili navečer, neka to bude oko sat vremena nakon obroka ne prije i sklopi si to vremenski prije međuobroka kojeg ćeš pojačati sa malo jednostavnih UH (npr. ako jedeš tost sa tunjevinom pojačaj malo tunjevinu i također dodaš grožđica) ili jednostavno krkni whey također sa dex (neznam u kojoj si fazi al ako je definicija onda neka ti samo to i bude kasniji međuobrok). ali kao što je davor rekao- bolje napravi 15 minutni hiit visokog intenziteta pa si miran a što se tiče pražnjenja glikogena- prazne ga obje varijante pa u svakom slučaju nećeš pogriješiti sa kombinacijom brzih p sa uh. trčanje je ionako monotono ko sam vrag i ima najbolji efekat ujutro na prazan želudac pa se nakon toga napucat i počet dan.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.