New Posts New Posts RSS Feed - alkohol :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

alkohol :)

 Post Reply Post Reply
Author
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: alkohol :)
    Posted: 26 Prosinac 2009 at 13:08
evo molio bih malo ove iskusnije da podijele s nama kako i kojim kolicinama "salivati". Eto ja sam sinoc nakon 2 mjeseca popio š.5l pive i kasnije sam se pokajao sto sam to uradio ali je***a moram i ja jednom, s druge strane dobro mi je dosla da se malo opustim. Ja eto inache ne pijem po 2-3 mjeseca, rekao sam samo za roxove , nova godina, prvi maj (u svakom kaficu su mi zabranili kiselu da pijem haha:))
awesome :))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 14:19
Te kolicine koje piješ i u tolikm razmacima te ne moraju brinuti! Dapace možeš popiti svaki vikend samo trba izbjegavati "ubijaj" alkoholom, jer to pomereti sve živo! Koja piva ne smeta
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 16:00
ma kakvi ubijanje, to je iza mene :)) ali mi nedostaje...a de mi reci ilu...vino, piva ili zesca, koja je najbolja opcija, iako ja samo vino pijem ali negdje sam citao da to treba izbaciti i radije zescu..
awesome :))
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 12:20
  Evo ti mene npr - ja pijem svaki vikend! Ne racunajuci vino poslije vecere! hihi

Ali to kompenziram sa pravilnom prehranom i nemam nekih vecih problema.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 12:22
Originally posted by Theia Theia wrote:

  Evo ti mene npr - ja pijem svaki vikend! Ne racunajuci vino poslije vecere! hihi

Ali to kompenziram sa pravilnom prehranom i nemam nekih vecih problema.


A eto ti i mene primjer.. i ja sam pio svaki vikend prije.. i nisam imao posljedice, ali su imali drugi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 14:33
  MOJ DEcKO BI TI SAD STISNUO šAPU!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2009 at 14:38
Originally posted by Theia Theia wrote:

  MOJ DEcKO BI TI SAD STISNUO šAPU!


Mladost=ludost
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.