New Posts New Posts RSS Feed - Cure
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cure

 Post Reply Post Reply
Author
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cure
    Posted: 22 Prosinac 2009 at 18:49
Inace se žene opcenito više brinu o svom izgledu, ali mislim da muškarci sa ovog foruma ipak prednjace u tome.

Gdje su cure koje se brinu o svom tijelu kao vecina frajer sa ovog foruma?
cini mi se da ih nema u rl.

Nemojte rec da ih tražim teretani. :D

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 13:17
Cure koriste više šminke što nije briga za tjelo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 15:55
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Cure koriste više šminke što nije briga za tjelo

a sve vise i plastika,plastika kako bi dvornik reka
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2009 at 11:17
 ima ih, ima
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2009 at 14:31
Originally posted by lacko_gym lacko_gym wrote:


Gdje su cure koje se brinu o svom tijelu kao vecina frajer sa ovog foruma?
cini mi se da ih nema u rl.



a cuj, na ovom forumu se okupljaju prije svega ljudi koji se vec brinu o sebi više od drugih, tako da ti to i nije neki pokazatelj za rl

opcenito se ljudi malo brinu o svom tijelu, kako cure, tako i decki, stariji, mlađi... ali da ima zgodnih pripadnika oba spola u rl, ima. možda tražiš na krivim mjestima, a možda trebaš uvesti još poneki kriterij
Back to Top
lacko_gym View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko_gym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2009 at 21:07
slažem se da se ljudi generalno malo brinu o sebi, ali ipak mislim da ta briga o tijelu teži prema muškarcima, ne znam ako imam krivo viđenje ispravite me ;)

mislim da ako uvedem još pokoji kriterij da cu onda biti stari decko :D,

vjerovatno tražim na krivim mjestima, ili jednostavno ima malo (premalo) takvih cura...
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 22:47
Ja bih rekla da su žene ipak u vecem broju lijene i nespremne preuzeti stvari u svoje ruke i napraviti cuda! To kukanje, žalopojke koje zalijevaju sladoledom sve do nekog slijedeceg ponedjeljka, pa odlazak u teretanu na nagovor gdje procitaju, zamislite i po 4 Glorije, ali guzica ostaje ista. Tako dolaze do zakljucka da teretana ne funkcionira, niti dijeta, niti život. JEdnotavno su debele. Uclane se u facebook grupu "Bolje je da ljulja, nego da žulja." i prihvate sebe nadajuci se da ce se sva ogledala rasprsnuti svakog jutra kad ugledaju istinu.

Odmah nakon toga slijedi potpuni aha-efekt kako je brinuti o svojem izgledu zapravo površno i priglupo i sve su mršavice u teretani zapravo glupe, a kako su one ultra kvalitetne osobe, nema potrebe da se brinu o svojem izgledu. Oh i da.. ljubav je bezuvjetna - spika dolazi na snagu. "Mozda ljubav je, ali privlacnost nije", no na to se vec dobijaju vrlo feministicki odgovori, gdje ja zapravo ispadam pripadnica patrijarhalnog sustava samom mišlju da je stvarno cool biti sexy svojem partneru i nakon nekog poduljeg niza godina.

A sve to zato što nije stigla razmisliti prije nego je pojela 4. krafnu jednog jutra i ponovila to i svakog slijedeceg. Aha, zaboravila sam reci.. da ona zapravo NIšTA ne jede po cijeli dan, ali se užasno deblja. Nije jadna ni odgovorna za ono što njene ruke i nepce rade.

Necu nastaviti dalje.

Još samo to da traže dijete i vježbe pod naslovom "za 3 dana, za š0 dana.. za mjesec dana" a ne one koje bi bile rezultat nekakve logike.

Sva sreca postoje iznimke u svemu, pa i ovome!!!!!!


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 22:58

Originally posted by Ann Ann wrote:

Ja bih rekla da su žene ipak u vecem broju lijene i nespremne preuzeti stvari u svoje ruke i napraviti cuda! To kukanje, žalopojke koje zalijevaju sladoledom sve do nekog slijedeceg ponedjeljka, pa odlazak u teretanu na nagovor gdje procitaju, zamislite i po 4 Glorije, ali guzica ostaje ista. Tako dolaze do zakljucka da teretana ne funkcionira, niti dijeta, niti život. JEdnotavno su debele. Uclane se u facebook grupu "Bolje je da ljulja, nego da žulja." i prihvate sebe nadajuci se da ce se sva ogledala rasprsnuti svakog jutra kad ugledaju istinu.

Odmah nakon toga slijedi potpuni aha-efekt kako je brinuti o svojem izgledu zapravo površno i priglupo i sve su mršavice u teretani zapravo glupe, a kako su one ultra kvalitetne osobe, nema potrebe da se brinu o svojem izgledu. Oh i da.. ljubav je bezuvjetna - spika dolazi na snagu. "Mozda ljubav je, ali privlacnost nije", no na to se vec dobijaju vrlo feministicki odgovori, gdje ja zapravo ispadam pripadnica patrijarhalnog sustava samom mišlju da je stvarno cool biti sexy svojem partneru i nakon nekog poduljeg niza godina.

A sve to zato što nije stigla razmisliti prije nego je pojela 4. krafnu jednog jutra i ponovila to i svakog slijedeceg. Aha, zaboravila sam reci.. da ona zapravo NIšTA ne jede po cijeli dan, ali se užasno deblja. Nije jadna ni odgovorna za ono što njene ruke i nepce rade.

Necu nastaviti dalje.

Još samo to da traže dijete i vježbe pod naslovom "za 3 dana, za š0 dana.. za mjesec dana" a ne one koje bi bile rezultat nekakve logike.

Sva sreca postoje iznimke u svemu, pa i ovome!!!!!!


 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.