New Posts New Posts RSS Feed - raja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

raja

 Post Reply Post Reply
Author
berinalena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berinalena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: raja
    Posted: 11 Prosinac 2009 at 09:12
  kod kuce imam dasku za trcanje koju sam rijetko korisitla! sad mi je vec vrijeme da je pocenem upotrabljavati! znaci kao pocetnik do koliko vremena da je krenem koristiti i kako?
kako zivim u stanu moram malo biti sporija da me ne bi kritikovale ostale komsije, znaci vise kao brzo hodanje... svaki komentar ce mi znaciti!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 09:25

 dasku, misliš...traku?

što god napraviš, dobro napraviš - bolje od sjedenja :) Kreni polako, sa brzim hodanjem...pa ga možeš malo i s trcanjem kombinirat...š5-20 min koliko možeš pa produžuj do 45 min, šh...

možeš probati ujutro natašte ako ti paše, ako ne dobro je i predvecer da malo razbiješ to vecernje usporavanje metabolizma..

..ma samo kreni

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
berinalena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berinalena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2009 at 09:46
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 dasku, misliš...traku?

što god napraviš, dobro napraviš - bolje od sjedenja :) Kreni polako, sa brzim hodanjem...pa ga možeš malo i s trcanjem kombinirat...š5-20 min koliko možeš pa produžuj do 45 min, šh...

možeš probati ujutro natašte ako ti paše, ako ne dobro je i predvecer da malo razbiješ to vecernje usporavanje metabolizma..

..ma samo kreni


heheh ma da traku, ali ja to u zargonu kazem dasku... hihihihihihihihi pa kontam da to svi razumiju...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.