New Posts New Posts RSS Feed - Pileci koš
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pileci koš

 Post Reply Post Reply
Author
Barisa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barisa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pileci koš
    Posted: 26 Studeni 2009 at 09:54
  Uzmite u obzir da iam š5..godina..i da iam strasno izrazen pileci kros..poceo sam nekekve vjezbe..30 sklekova 25 lednjaka...al ugl..zanima me jesu to pravile vjezbe??i ako nisu jer me mozete uputit koje vjezbe da koristim??a iam i rupu koja je bila dok nisam vjezbo 4 centa..sada je negdje 3.2 cenata...hvala puno...unaprije
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 10:26
Radi kompletno sve vježbe za prsa... Sve koje znaš i sve koje možeš pronaci ovdje:
VIDEO vježbe za prsa

Trebaš razviti prsa i definitivno ce se to promijeniti na bolje.
Također bi ti uz to preporucao nekakvu dodatnu rekreaciju - plivanje.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Barisa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Barisa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 10:57
  a jel ce to mozda utijecati na moj..rast..mislim iam u sebi š85 ..i 67-79 kila..neznam tocno..al ugl...zanima me jer ce te vijezbe imati kakav utijecaj rasta...a bavio sam se plivanjem cijelo ljeto..i pocelo mi se smanjivati a i narastom sam :)...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 11:01
Originally posted by Barisa Barisa wrote:

  a jel ce to mozda utijecati na moj..rast..mislim iam u sebi š85 ..i 67-79 kila..neznam tocno..al ugl...zanima me jer ce te vijezbe imati kakav utijecaj rasta...a bavio sam se plivanjem cijelo ljeto..i pocelo mi se smanjivati a i narastom sam :)...


Nece utjecati na rast.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.