New Posts New Posts RSS Feed - Teretana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretana

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 20:18
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

Originally posted by themaja themaja wrote:

 i trcanjem..crobna aktivnost skida salo od svukud!!


a celulit? trcanje je najbolje za to?
 

E tu nam draga moja - nema pomoci!

 

 

ak se smijem ubaciti..nema najboljeg fizickog napora za celulit, vec jednostavno fiz.napor i dobra dijeta ( pod dobra mislim kvalitetna a ne ove un gluposti)...i da vidis kak sve odlazi....

Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 21:38
Originally posted by La Toya La Toya wrote:

..u principu celulit ti je genetski predisponiran..u principu mislim da zene se nebi smije prijeterano zivcirati oko toga i moraju shvatiti da je to sasvime normalna stvar....

..ne znam da li bi se slozila, moja mama je vec zena u godinama i nema celulit, a ja ga evo vidis, imam, nemam jako, ali imam.. Ja bi rekla da je to vise vezano uz stil zivota nego uz nasljedstvo. Ja radim recimo nesto kao uredski posao i malo sam se zapustila u zadnje vrijeme pa su i posljedice takve. Mislim da se moze reducirati trcanjem, voznjom bicikla i sl. A kaj se tice muskih, mislim da je svima nama izgled jako bitan, tako da ce i decki prije pogledati curu bez celulita isto kao i mi cure, volimo vise onak, decke koji se bave sobom. Jesam mozda u krivu? Ljudi znaju rec, ma nije bas bitno kak izgleda, glavno da je pametna i da, recimo, dobro kuha i sl., al je li zbilja tako!? Meni je iskreno, izgled najbitniji.

Edited by Tanja
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 21:48
Svima je izgled jedna od bitnijih stvari, samo neki ne zele priznat! Naravno, za  prvi dojam je izgled najbitniji, jer dok ne upoznas osobu jedino sta te kod nje privlaci je taj izgled, al kasnije vec i nije samo izgled bas najbitniji, barem je kod mene  tako, ali svakako nije ni nebitan  

Edited by Ive_ri
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 12:31
Originally posted by PersonalTrainer PersonalTrainer wrote:

ak se smijem ubaciti..nema najboljeg fizickog napora za celulit, vec jednostavno fiz.napor i dobra dijeta ( pod dobra mislim kvalitetna a ne ove un gluposti)...i da vidis kak sve odlazi....

 

Ma nema sanse. Vec sam ti rekla - treniraj mene! :)

Celulitic se moze smanjiti, ali nikako nestati. Imala sam ga i kad sam imala 47 kg, i kad sam bila u najboljem treningu, i kad su mi se vidjeli trbusnjaci, ali on je uvijek bio tu.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 14:53
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by PersonalTrainer PersonalTrainer wrote:

ak se smijem ubaciti..nema najboljeg fizickog napora za celulit, vec jednostavno fiz.napor i dobra dijeta ( pod dobra mislim kvalitetna a ne ove un gluposti)...i da vidis kak sve odlazi....

 

Ma nema sanse. Vec sam ti rekla - treniraj mene! :)

Celulitic se moze smanjiti, ali nikako nestati. Imala sam ga i kad sam imala 47 kg, i kad sam bila u najboljem treningu, i kad su mi se vidjeli trbusnjaci, ali on je uvijek bio tu.

  Samo ga mozes ublaziti ali da nestane potpuno tu sam dosta sumnjicav....svi ti modno kozmeticki krici ili vriskovi su ublazivanje postojeceg stanja,,,,ode ti lova za novu stvar i sta se desi,,,,pusiona(negdje procitah)......viva italija
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.