New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za "skidanje"stomaka?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za "skidanje"stomaka?

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 19:20
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ma samo treba dignut i kcal i intenzitet treninga/ ili ga promijenit i bit ce nešto ;)

i da...ja sam ti malo freak pa sam ti odmah ovaj nesquick makla ..da , nece te ubit povremeno, to sigurno, pogotovo ako je sve drugo super, al eto, ja samo kažem šta je bolje, može se i bez toga 


Moze se , vjerujem. Jer i ja sam imao obicaj prije svako jutro Nesquik, misleci da nisu neke kalorije, a onda se sokirao kad sam vidio koliko ima kalorija jedna velika kasika nesquika+ velika solja mlijeka u odnosu na stvarnu vrijednost sta covjek dobije iz toga-NISTA ! Ne zasiti, ne utazi glad, cisto prazne kalorije... Jos sto vecina ljudi to zaseceri bijelim secerom.
Uf jesam sretan sto sam se toga otarasio
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 20:13
 Ali mora si covjek pruzit i neko zadovoljstvo
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 21:01
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ali mora si covjek pruzit i neko zadovoljstvo


Naravno. Ali cilj je,barem meni, nauciti da mi takva hrana ne predstavlja zadovoljstvo.
Sad kad pojedem ensto jako slatko,bude mi muka, jer se organizam jednostavno odvikao od tako naglih udara secera/inzulina.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 23:13

Originally posted by tare tare wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ali mora si covjek pruzit i neko zadovoljstvo


Naravno. Ali cilj je,barem meni, nauciti da mi takva hrana ne predstavlja zadovoljstvo.
Sad kad pojedem ensto jako slatko,bude mi muka, jer se organizam jednostavno odvikao od tako naglih udara secera/inzulina.
 

eh što volim procitat ovako nešto i vidit da nas još ima

Davore, nemaju svi ista zadovoljstva

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 01:01

Originally posted by tare tare wrote:


Sad kad pojedem ensto jako slatko,bude mi muka, jer se organizam jednostavno odvikao od tako naglih udara secera/inzulina.
 

Meni je ovo fascinantno, pa se uvijek pitam zašto se to meni ne dogodi ponekad? Možda ipak junkam a da ni ne znam?

citao sam par prica gdje netko pojede npr. pizzu i bude mu zlo, trese se, riga, temperatura maltene a nije junkao dosta dugo.

Al ono za realno, ako vježbaš u teretani i piješ PWM ili durWM itekako udariš po inzulinu

Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 10:42
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by tare tare wrote:


Sad kad pojedem ensto jako slatko,bude mi muka, jer se organizam jednostavno odvikao od tako naglih udara secera/inzulina.
 

Meni je ovo fascinantno, pa se uvijek pitam zašto se to meni ne dogodi ponekad? Možda ipak junkam a da ni ne znam?

citao sam par prica gdje netko pojede npr. pizzu i bude mu zlo, trese se, riga, temperatura maltene a nije junkao dosta dugo.

Al ono za realno, ako vježbaš u teretani i piješ PWM ili durWM itekako udariš po inzulinu



Normalno. Ali proteini i masti samo lagano oslobadjaju inzulin, dok ga glukoza salje u visine...
Kod mene nema tresenja,riganja itd., jednostavno mi bude muka
Back to Top
PoleDancer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PoleDancer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:10
  ovaj..mene strah s proteinima,da nebi to sve otislo u neke misice gdje ih ne zelim imat,jel to moguce?mislim,kak da budem sigurna da nece otic tamo..?
Work, work, work, work!
Work, work bitch, you better work!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:18
Originally posted by PoleDancer PoleDancer wrote:

  ovaj..mene strah s proteinima,da nebi to sve otislo u neke misice gdje ih ne zelim imat,jel to moguce?mislim,kak da budem sigurna da nece otic tamo..?


jao, bože.. misliš li ti da je tako lako dobiti mišice?

p.s problem riješiš tako što mišicima koje ne želiš razviti, ne daješ poticaj vježbom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:55

Originally posted by PoleDancer PoleDancer wrote:

  ovaj..mene strah s proteinima,da nebi to sve otislo u neke misice gdje ih ne zelim imat,jel to moguce?mislim,kak da budem sigurna da nece otic tamo..?
 

da bar oce, koliko san popija ima bi š00 kila izdefiniranih po nekim pricama

neboj se to ti je ka da kazes oces se od š00gr piletine nabildat

Back to Top
PoleDancer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PoleDancer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 14:08
  hh ok..ma pitam jer me pakleno strah prejakog nabildavanja jer kolko sam cula kad to jenom dobijes,neces se vratit nikad na staro... fala vam :D
Work, work, work, work!
Work, work bitch, you better work!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.