New Posts New Posts RSS Feed - Bakterije u zelucu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bakterije u zelucu

 Post Reply Post Reply
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bakterije u zelucu
    Posted: 11 Veljaca 2007 at 08:41
 Bakterije u zelucu mogu da uticu na to da li ste tanki ili  obrnuto..aktivan zivot,nacin ishrane kao i genetika  nisu jedini faktori koji uticu na tjelesnu tezinu...postoje dvije vrste (dobrih bakterija) koje´pomazu pri varenju i kolicinski su razlicite kod kod mrsavih i nemrsavih ljudi..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2007 at 17:46
Da, to su te "normalne" ili "dobre"bakterije!

No postoje i one druge, meni je frend imao nekakve amebe ili tako nesto , meni ga je stvarno bilo zao kakve je sve probleme imao s tim!

Inace trenirao je i zderao duplo nego ja ali nije mogao dobit na masi , jer su te bakterije sve "pojele" umjesto njega!

Iako je i tako dobio sasvim ok rezultate malo se nabildao i to , da sam ja onako jeo ja mislim da bi puno vise mase dobio, znam da to ovisi o tipu organizma ali ja i on smo ful slicni sta se tice tipa i toga jedino sto ga to jebe!

I to ful zna bolit trbuh od tih sranja mi je rekao, koji sh*t pop... bi da to imam, nedaj Boze!

f**king bakterije
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.