New Posts New Posts RSS Feed - sta mislite o ovom programu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sta mislite o ovom programu

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 15:02
malo je to razbacano, neki djelovi su ok no neki su cudni :D

recimo, kakvi su cucnjevi, i cemu u petak lat mašina i sklekovi?

P.s program rada se mjenja svakih mjesec dana
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 17:03
davore ne razumijem sto u taj svoj trening svake misice drugi dan radis, sto npr ne ubacis prsa i biceps jedan dan, to mi ostalo malo konfuzno dosta

pa ja svako 2 sedmice mijenjam vjezbem osim prsa kada samo mixam ravni i kosi bech
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 18:50
pa jer ako odradim prsa do te mjere da se istrosim cijeli, nemam snage dalje za biceps.. zato mi bolje svaki dan jedan misic, pa ga mogu bas "razvalit"...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 20:05
 
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

prsa-ledja
ramena-noge
biceps-triceps

ovo prsa-ledja bas nejde.. nakon treninga prsa tesko je kvalitetno odradit ledja..

A sta vi mislite recimo trening utezima 6 puta tjedno.. npr

pon: prsa
uto: biceps
sri: noge
cet: triceps
pet: ledja
sub: ramena

Jel mislite da bi se moglo ovako odradjivat treninge?? ipak imas jedan dan posvecen samo za jedan misic.. sto je dobro...

Za tebe i sve ostale koji još nisu upoznati s ovim nacinom treninga

-rješenje: antagonisticki SUPERSETOVI!

I kakvi posebni dani za ruke i k tome još samo biceps, ili samo triceps?? Ne da je trošenje vremena i uzaludno nego je mega nepotrebno.

Ubaci triceps iza treninga prsa i da vidiš kako ceš ubit 2 muhe jednim udarcem.

I uostalom zašto ne probaš neki upper/lower split sistem?

Ti klasicni splitevi gdje radiš jednu grupu jednom tjedno i još na taj nacin da si svaki dan u teretani su eventualno za pocetnike dok se uce pokretima i u smislu napretka dosta loš izbor.

@adihas
Program je jako jako loš...to nije ni za pocetnike.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 20:09
Thorn, koji je tvoj cilj vjezbanja? i zanima me ako ces reci, visina kg?
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 20:20
slazem se sa thornom, zasto svaki dan ici u teretanu
awesome :))
Back to Top
ADI HAS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADI HAS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 20:21
  Thorn daj neki prijedlog evo sam napisao ciljeve i program pa bi dobro dosao koristan savjet?? Sto se tice vjezbi i ponavljanja..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2009 at 21:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Thorn, koji je tvoj cilj vjezbanja? i zanima me ako ces reci, visina kg?

Vec sam to napisao na blogu, ali evo ponovit cu i ovdje. Ostvariti što je moguce više u što je moguce manje (odlazaka u teretanu, serija, vježbi, itd).

što zbog ostalih obveza što zbog gore navedenog rijetko kad provedem u teretani više od 4 puta tjedno. Ne smije mi se ni zgaditi pomisao na teretanu, ali opet niti da mi previše nedostaje - treba nac neku sredinu.

Recimo da sam pokopcao neke stvari u glavi i sad u teretanu idem iz nekih drugih razloga.

Rekao sam ti vec u drugoj temi kad si me isto tako pitao, š83/92.



Back to Top
ADI HAS View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADI HAS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2009 at 23:15
  ????? Osta ja bez prijedloga programa :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.